Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan kell idézni ezt helyese...

Hogyan kell idézni ezt helyesen egy egyetemi házi dolgozatban?

Figyelt kérdés

Osamu Tezuka egyik híres idézetét szeretném belerakni a home paper-be amit írnom kell, viszont sehol sem találtam meg a neten, hogy ezt mikor mondta, vagy hol írta le.

"Manga is virtual. Manga is sentiment. Manga is resistance. Manga is bizarre. Manga is pathos. Manga is destruction. Manga is arrogance. Manga is love. Manga is kitsch. Manga is sense of wonder. Manga is … there is no conclusion yet."

Ideiglenesen úgy írtam le;

According to Osamu Tezuka "[m]anga is..."

De mivel chicago style-t kell használjak, ide még meg kellene jelölnöm a forrást is, de akárhogy gugliztam nem találtam meg, viszont nagyon bele szeretném rakni :/

Az online oktatás miatt nem akartam ilyen hülyeségekkel zaklatni az oktatómat, de ha itt sem kapok rá választ, akkor be kell neki valljam, hogy nem tudom és rá kell kérdezzek :'D. Ezt szeretném elkerülni, tehát ha van ötleted mihez kezdjek, kérlek ne tartsd magadban!



2020. ápr. 15. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt írd be gugliba, így idézőjelekkel:

"osamu tezuka" "manga is virtual"

2020. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ebből mire kéne rájönnöm..? :'D
2020. ápr. 16. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!