Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Be lehetne ültetni férfiakba...

Be lehetne ültetni férfiakba csikóhal dns-t, hogy tudjanak szülni?

Figyelt kérdés

A szülj még egy magyart program lenyűgöző és gondolatébresztő előadásai által merült fel bennem a gondolat, hogy nem lehetne-e kísérletezni ilyesmivel?

Szerintem sok gondot megoldana:

pl. a munkahelyen így ugyanakkora eséllyel vennék fel a nőt is, hiszen a férfi is gondolhat egyet és elmehet szülni egyet.

Plusz szerintem redukálná a homofóbiát is, hiszen így a meleg férfiak is beteljesíthetnék a bibliai parancsot, ami a sokasodásra vonatkozik.


Tehát egy csapásra szűnne meg a hímsovinizmus és homofóbia és mindehhez csak csikóhal dns kellene. A Jurassic parkban láttam, hogy a dínószauruszokat béka dns-el pótolták ki, akik így képessé váltak nemet váltani. Ha genetikailag módosítanánk az embert csikóhal dns-el, akkor a férfi is szülhetne, nem?



2020. jún. 19. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10: Szerintem a vallas lenyelne ezt is, ahogy azt tette a hutlen asszonyok megkovezesevel kapcsolatban is, vagy a rabszolgasaggal, a homoszexualisokkal, a tobb anyagbol keszult ruhadarabokkal, meg ugy altalaban a nokkel kapcsolatban (pl. 1 Timothy 2:9-12, Ephesians 5:22-23, 1 Corinthians 14:34, Proverbs 31:3, Proverbs 11:22, Proverbs 21:9, Isaiah 3:12) tette.
2020. jún. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
a csikóhal hímek amúgy nem szülnek hanem a hasukon van egy "zseb" (hasonló mint a kenguruk esetén) a nőstény abba rakja a petéit és a hím ott őrzi őket a kikelésükig utánna pedig mikor kikeltek a zseb nyílásán keresztül kiengedi őket
2020. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A férfinak nehéz, megterhelő munkát kell végeznie, a nőnek fájdalmas szülésen kell átesnie.

Isten ezzel büntette az embert, amiért engedetlen volt.

2020. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!