Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az online mensa iq teszt...

Ezmarnemfoglalt?? kérdése:

Az online mensa iq teszt valós értéket mutat?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem a Mensa online iq tesztet először 15 évesen, majd 16 évesen ismét, kétszer is. 17-18 évesekre vonatkozik és én minden kitöltésnél megkaptam a maximális 125+ os értéket. Ezek az adatok mennyire hitelesek? Láttam már másik Mensás kérdést is és ott az illető írta, hogy az online teszttől nagyon eltért az eredmény amikor társaságban írta.

2020. jún. 20. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Többször kitöltöttem. 100 és 125+ között. Attól függött, hogy milyen hangulatban voltam.
2020. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én utána néztem ez után a kérdés után, hát ez tuti nem embernek való “teszt.” Semmit nem értettem belőle, és 0 pontszámom lett, pedig 18 vagyok.
2020. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Költő 2001


A költészet biztos jobban megy. :-)

Böven van időd, hogy megértsd a logikáját.

2020. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Költő, az alakzatok összefüggéseit kell nézni, az első két sorban felismerni, hogy mi alapján alakul ki a sorban a harmadik kép (pl. forgó mintázatok, összeadódó-kivonódó alakzatok, stb.) és ezek mintájára megkeresni a harmadik sor hiányzó harmadik képét. A két perc ehhez nem szükségszerűen elég.
2020. jún. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az intelligencia fogalmáról máig megy a vita tehát NINCS olyan hogy minden embernek van egy egységes intelligenciapontszama aztán ezt pontosan megmérjük. A Mensa az intellektuális képességeketbol a logikai intelligenciát meri, mást nem. Azt gondolom pontosan.
2020. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 17 évesen 106 volt, most megcsináltam 22 évesen és 113 lett.

De mindig úgy csináltam, hogy előtte nem nagyon aludtam... Szóval szerintem nagyjából reális lehet, de azt gondolom hogy egy kicsit több pontszámot ad, mint amennyit érdemelnénk.

2020. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy ingyenes online teszthez képes elég reális képet ad, de akit jobban érdekel az IQ-ja, az csináljon személyes mérést, pszichológusokkal.


Nekem ha jól emlékszem 115 körül jött ki fél éve 22 évesen, de kitöltöm ismét. Legalább elszórakozok az idióta minták felismerésével egy kis ideig :D

2020. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:")
2020. szept. 19. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!