Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » El fog jutni, eljuthat az...

El fog jutni, eljuthat az ember valaha is a Naprendszeren kívülre?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor és hova?

2020. szept. 10. 15:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
50%
379 év múlva, november 18-án délután fél négy után három perccel.
2020. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Eljuthat. A többit mégis honnan tudná bárki?
2020. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
72%

Eljuttatni valakit a Naprendszeren kívülre már ma is eltudnánk, csak az nem retúrjegy, hanem öngyilkos küldetés lenne.

Értelmes, relatív közeli úti cél nélkül nem sok értelme van egy útnak, szóval legalábbis kétséges, meg fog-e valósulni egy a Naprendszeren kívüli emberes űrutazás.

2020. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Ó, nicsak, egy jövőbelátó, aki meg tudja tippelni, mi lesz tízezer év múlva.
2020. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
0%
Vannak akik azt állítják a holdra-szállás is kamu volt, és ha odáig sem jutottunk el, akkor hogy akarsz te a naprendszeren kívülre?
2020. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Eljuthat. Előbb kitalálja,miért is érné meg neki odamenni. Aztán megalkotja hozzá a szükséges elméleteket. Utána már csak a technológiát kell kitalálni. Eközben folyamatosan kuncsorogni kell a világ gazdag országaihoz, hogy adjanak rá pénzt. Jó sokat és jó sokszor. Ha az időt tervezed, ezeket mind vedd figyelembe. De az emberek túlnyomó többségének pillanatnyilag arról sincs fogalma, miért is kéne odamenni.

Vagy te elindulnál gyalog a déli sarkra? Mit tudom én miért. Csak úgy. Háthajó lesz. Pedig a déli sarkot ismerjük!

2020. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
0%
2020. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt.
2020. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy te elindulnál gyalog a déli sarkra? Mit tudom én miért. Csak úgy. Háthajó lesz. Pedig a déli sarkot ismerjük!"

Voltak akik elindultak még azelőtt, hogy ismertük volna. Van, akit hajt a kíváncsiság. Nem vagyunk egyformák, nem mindenkit köt az le, hogy hülyeségeket írogat gyíkhun.

2020. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
58%

Simán ki lehet menni a Naprendszerből, elég lenne rá mondjuk egy évtized.

És ott mit csinálsz?

Még nap sincs, csak az egyik csillag nagyon fényes.

A következő (igen hasonló) naprendszer pár 100 év, ha jó irányba mész.

2020. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!