Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnék a neurológi...

Hogyan tanulhatnék a neurológiáról,az idegtudomyányról és az ehhez kapcsolódó technikai újításokról?

Figyelt kérdés

Még gimnazista vagyok,de már most borzalmasan érdekelnek ezek a dolgok.

Szeretnék tanulni az agy-pép interfészekről,meg az ehhez hasonló dolgokról,de ehhez gondolom neurológiáról és az idegtudományról is tanulnom kell.

Ötletek?



2020. szept. 20. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

itt kell kutakodnod, és innen tölthetsz le szakirodalmat, ingyenes


[link]


[link]


[link]



és a google is a barátod.

2020. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ohh köszi.

És utána?

2020. szept. 20. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:

ha a fentieket átveszed már lesz rálátásod a témára és kulcsszavakkal haladsz tovább , pl. rátalálsz a mesterséges intelligencia kulcsszóra és azután az ezzel kapcsolatos dolgokat töltöd le , olvasod át ,és majd ott is találsz kulcsszavakat és azokkal már specializáltabban a téged érdeklő pontos témát kutatod , amíg a célodat el nem éred.


Én is így csináltam ,saját tapasztalat, jól használható és csak a Téged érdeklő releváns témákat olvasod. és ha később ebben a témában tanulsz tovább erős előtanulmányokat szerzel.


sok sikert

2020. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi,megfogadom a tanácsodat.

Egyébként nem csak a továbbtanulás (orvosnak szeretnék továbbtanulni) miatt szeretném ezt csinálni,hanem az ilyen hírek miatt is,hogy azért na...

2020. szept. 20. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul akkor javaslom a következő könyveket:

Eric Kandel: Principles of Neural Science

Mark F. Bear: Neuroscience- Exploring the brain


Szerintem jobban leírja mint a magyar nyelvű könyvek :)

2020. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
milyen hírek ?
2020. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!