Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az óceánok országnyi nagyságú...

Az óceánok országnyi nagyságú szemétszigeteinek megsemmisitésére létezik már valamilyen terv, elképzelés, technológia ? Ki és mikor fog ezzel érdemben foglalkozni ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Hallottam róla."

Dehogy hallottál, akkor nem írtál volna ilyeneket a kérdésbe, mint hogy létezik már valamilyen elképzelés? Ezt már ne szépítsed.

2020. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A részletes kommentet író válaszolóknak köszi az eddigi válaszokat, a maradékot egy troll írja, aki nem akad le rólam. Miatta tették át a politika topikból a kérdésem a tudományba , pedig én világpolitikai vetületben szerettem volna beszélni róla, nem tudományos vetületben, mitta törölték a kommentjeimet, pedig nme káromkodtam, csak többszös írtam neki, hogy szálljon le rólam, egyetlen váalszt sem tud adni a kérdésre, csak belőm köt egyfolytában, még az egy szem EP-s kommentje,amiben legalább valami kezdetleges érvelés van, is tőlem származik, az én egyik törölt kommentemben írtam neki, hogy az EP-nek van ilyen jellegű programja. Őt nme moderálják, engem igen. Utoljára kérem, hagyj békén.
2020. szept. 25. 15:27
 13/13 A kérdező kommentje:
..Ja, és még azt is ő dönti el, hogy én miről hallottam. Nevetséges...
2020. szept. 25. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!