Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miként juthatnék hozzá egy 2...

Miként juthatnék hozzá egy 2 évvel ezelőtti National Geographic újság egyik számához?

Figyelt kérdés

Van egy cikk amit mindenképp el szeretnék olvasni - nagyon fontos lenne nekem. De ahogy néztem egy netes előfizetéssel is csak a következő pár számhoz tudnék hozzájutni.

Esetleg vannak oldalak ahol lehet venni ilyen nem rég kijött újságokat, de nem tömegesen csak kifejezetten egyet?



2020. nov. 18. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen problémám volt egy másik újsággal akkor írtam a szerkesztőségnek, hogy nincs-e nekik. Volt, küldtek. Próbáld meg, hátha.
2020. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj nekik,melyikszám kell?
2020. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 uyscuti ***** válasza:
Be is írhatnád , hogy konkrétan melyik számról van szó. Hátha valakinek megvan és már nem kell neki.
2020. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia!


Pontosan melyik szám, melyik cikke érdekelne? Lehet el tudnám neked küldeni, vagy beszkennelve is el tudom küldeni az adott cikket. Irj privátot, ha érdekel az ajánlatom.

2020. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megvan már?
2020. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Helló!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

Végül a 4-es válaszolóval egyeztettünk, és annyira aranyos, hogy ingyen el fogja nekem küldeni postán :)


Ami a számot illeti, nem akartam kiírni nehogy szembe menjen a házirenddel, miszerint nem lehet hirdetést feladni itt.

2020. nov. 19. 18:23
 7/9 uyscuti ***** válasza:
Szuper
2020. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6: Az nem hirdetés.
2020. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van,de nem adom,nekem is köll.
2020. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!