Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha lenne rá lehetöséged?

Ha lenne rá lehetöséged?

Figyelt kérdés

ha lenne egy teljesen önfentartó űrhajó, és "valahogy" a több száz millió fényével, vag akkár több milliárd, távolabbi galaxisba elutazna nagyon gyorsan, de az a hajtómű, feketelyuk vagy akármi ami lehetövé tette az utazást, többé nem müködne?


Jelentkeznél a legyénységbe? Én igen.


Azért ebbe a témakörbe irtam, mert kapcsolatos az űrkutatásal, expidició.


2010. aug. 17. 10:50
1 2
 1/17 ToXeN ***** válasza:
Gondolkodás nélkül!
2010. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ennyire sajnos nem vagyok kalandvágyó és bátor :(
2010. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Gondolom nem egyedul kellene menni, szoval termeszetesen.
2010. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
NANÁ
2010. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha vihetek néhány általam választott személyt, és adnak elég készletet, hogy egy bolygón is meg tudjunk telepedni, akkor igen.
2010. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
simán hogyha tisztában vagyok minden egyes pici részlettel az expedíció során... és vihetem pár haveromat, meg a barátnőmet :D
2010. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert szükségem van egy biztos otthonra. :(
2010. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát ha lenne egy bizonyos biztonságérzetem akkor igen, tehát ha az az űrhajó tényleg önfenntartó lenne stb.
2010. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 bonethugs válasza:

Ha jönnének jó csajok, és volna elég kaja... :D

Egyébként elgondolkodtató kérdés, kíváncsiságból igent mondanék, de ép ész szerint nemet :D

2010. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen.


Nem sok vesztenivalóm van, és nagyon kíváncsi típus vagyok :) És még ha belehalnék is, legalább meglenne az a tudat, hogy megpróbáltam.


Amúgy vicces, néhányan írják hogy csak ha csajok is lennének. Lehet én gondolkozok hülyén, de amikor egy új világ meghódítása áll előttem, meg egy bolygó felfedezése, stb., nekem ez lenne az utolsó, ami eszembe jutna, hogy vannak-e csajok a fedélzeten XD


23/F

2010. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!