Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Petrovics Garjajev -et valóban...

Petrovics Garjajev -et valóban Nobel díjra jelölték?

Figyelt kérdés
Többen hivatkoznak arra hogy Nobel díjra jelölték 2020.10.20-án a hullámgenetikában elért eredményeiért. De én sehol nem találtam ezzel kapcsolatos hivatalos információt. Tudna valaki segíteni?

2021. ápr. 3. 14:13
 1/7 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nem is fogsz, mert a Nobel-jelölések 50 évig titkosak. Hullámgenetika nincs, Garjajev pedig egy szélhámos aki 0 impakt faktorú kamufolyóiratokban publikál.
2021. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Így már értem miért nem találtam infót.
2021. ápr. 3. 16:35
 3/7 anonim válasza:

Hollófernyiges!


https://www.youtube.com/watch?v=6xzA3Ulka98

Garjajev egy szélhámos?

Ezt ugyan mire alapozod?

Nagyon kíváncsi lennék a véleményedre.

Írd már le miért gondolod őt egy gazembernek!

Tehát az előadásai mind-mind blődli dolgok?

Köszönöm előre is!

2022. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Olvadd el magad az orosz wikipédián (mert angol szócikke a világhírű, Nobel-díjra jelölt tudósnak persze nincs). Ott van az első sorban, hogy amit csinál, az áltudomány. A Biográfia rész is tanulságos, a doktori címe kamu és soha nem dolgozott akadémiai intézetben.


[link]

2022. máj. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Ebben a cikkben elmondja, hogy üldözték őt.

Elhiteltelenítették ahol tudták.


[link]


Régebben is voltak ilyen emberek akik valami nagy és fontos dolgot tudtak, de inkább hülyének nézték, illetve úgy állították be, vagy eltették láb alól.

Mivel a pharmakológiában sokkal több pénz van mint abban, hogy szimpla terápiától emberek csak úgy meggyógyuljanak.

Na meg azért túl sokan vagyunk a világon, nem szabad mindent tudni meggyógyítani, mert akkor iszonyat sok ember létezne.

Bár mondjuk lenne ilyen, hogy születés szabályozás.

Viszont gondolom az meg kiverné a biztosítékot a liberálisoknál.

Ergo inkább dögöljön meg mindenki, minthogy ne szülessen annyi ember - persze, tök logikus.

Kicsit elkalandoztam, de olvasd el kérlek!

2022. máj. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Elolvastam és még inkább biztos vagyok benne, hogy szélhámos. Van egy tuti módszere bármilyen kórokozó, kártevő elpusztítására, gyógyítaná tudná a AIDS-et, az Ebolát vagy mittudomén, vegyszer nélkül elpusztítja a lisztharmatot a kertemben és ebből nem tud pénzt csinálni? Jó, Oroszországban ellehetetlenítik az akadémikusok (láttunk már ilyet is hazánkban is), de vannak külföldi kapcsolatai, nem talál valakit akivel publikálhatna egy cikket egy bármilyen tudományos folyóiratba (a PubMeden nulla találat van wave genetics-re), nem talál egy befektetőt egy tuti üzletre? Még Putyint sem érdekelte a genetikai alapú pusztítás, pedig ő köztudottan lelkesen érdeklődik a célzott likvidálások iránt, de sajnos kénytelen plutóniumra, novicsokra, dioxinra hagyatkozni.

A Montagnier-re való hivatkozás sem hozta meg a bizalmat, őszintén szólva. Bár Nobel-díjas, de az utóbbi évtizedekben nevét adja minden baromsághoz, amiből csak pénzt láthat, pedig ha valakit, őt aztán nem szorította háttérbe senki sem, bőven volt lehetősége kísérletes bizonyítékokat találni az elméleteihez.

2022. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Köszönöm, hogy elolvastad!

Akkor te maradtál szkeptikus a professzorral kapcsolatban.

Nekem is fura azért kicsit a dolog.

Egyébként én úgy ismertem meg ezt az egészet, hogy van a youtube-on egy csatorna.

Ai-xtech - Tóth Roland csatornája.

Érdekes ember, látszik rajta, hogy megszállottja a dolognak, és ő ebből akar üzletet is csinálni.

A hullámgenetikából.

Hát, nem tudom.

Mindenesetre érdekes, és elgondolkodtató.

Köszönöm még egyszer neked!

Szia!

2022. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!