Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vörösiszap katasztrófa, mi...

Vörösiszap katasztrófa, mi állt a háttérben?

Figyelt kérdés
Miért kellett kirobbantani a vörösiszap tárolót? Tudjátok a háttér okát?

#Vörösiszap, háttér, vallás
2021. máj. 25. 11:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
#9 dehogy touché, SolarGyula egy értelmes műszaki ember, közölte a tényt, hogy ilyen elképzelés is volt. Csak az egy agysejttel rendelkezők vonják össze a tényközlést a hittel.
2021. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Számomra valahogy az "értelmes ember" és az ilyen összeesküvés-hívó weboldalak ütik egymást.
2021. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Erről beszélek, hogy az, hogy tájékoztat bennünket, az nem azt jelenti, hogy... :D Minősültél az egy agysejtesek közé. :D
2021. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%

Tévedsz.

Az, hogy valaki információértékűnek tekint egy ilyen oldalt, aki úgy véli, hogy akár egy névelő is igaz lehet, aki szerint akár csak belegondolni is érdemes egy ilyen oldal tartalmába, az idióta. Ökör. Buta.

Ha számodra ilyen tartalom érdemes arra, hogy akár csak elméletként végig gondolja az ember, akkor te sem vagy különb.

Lapos föld, kemtrél, háttérhatalom. Ha ezt bárki röhögés nélkül ki tudja mondani, az idióta.

Ahogy Gyuszi is, és nyilván te is.

És az a nagy büdös helyzet, hogy ha a hozzátok hasonló összeesküvéshívők engem lehülyéznek, az nekem bók.

Köszönöm, jól esik.

2021. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

Álljon meg már a menet! Milyen összeesküvésről hadováltok egyfolytában! Én egy olyan aspektusát tártam fel az ügynek, ami nem volt köztudott. Állította a főmérnök hogy robbanás volt, vagy sem? Az hogy maga a robbantás ténye nem nyert bizonyítást, és-vagy nem foglalkoztak vele, az állítás hogy a főmérnök erre hivatkozott még igaz, tehát nem konteo amit írtam. Az hogy honnan linkeltem a témát ebből a szempontból irreleváns, emlékeztem az ügyre, rákerestem, és az első találatot beraktam. Ha annyira ráérnék mint itt egyesek, akkor biztos hogy részletesebb kutakodás után találtam volna máshol is a témáról. Mindezektől függetlenül a műszaki világban egy állítás megkérdőjelezése vagy megerősítése nem "hit" kérdése, hanem a makacs tényeken és ok-okozati folyamatokon alapuló bizonyítás szükségessége. Egy ilyen horderejű ügyben minden nyitott kérdést tisztázni kellett volna, és itt nem az történt hogy ennek az ipsének az állítását megcáfolták valami épkézláb magyarázattal, hanem egyszerűen nem foglalkoztak vele. Most is megnézhető az akkori légifelvételek a helyszínről, ahol tényleg látszik hogy a gát teteje vörös-trutyis, és mellette a tározóban a zagyban egy kráterszerű mélyedés van. Mindenféle konteózás nélkül kérdések merültek fel, amiket nem válaszoltak meg, ami három dolog miatt lehetséges, ami további kérdéseket is felvethet.

1. Az egész robbantósdi egy baromság, a mérnök csak azért találta ki hogy elkerülje a cége és a személyes felelősséget. Ekkor meg kéne magyarázni hogy miért vörösiszapos a gát teteje, ráadásul félkörívesen, és miért van a kicsapódás mellett a zagyban egy kráterszerű gödör.

2. Minek vizsgálódni, ha a felelősséget alapból rá lehet húzni a cégre,a személyi felelősség is megállapítható. A karbantartás hiánya, hanyagság egyértelmű, a közvéleménynek úgy is fejek kellenek, sima ügy, ok-okozati viszony fennáll.

3. Nagyon is megvizsgálták a robbantásos verziót, de nem vezetett sehova, vagy nagyon is vezetett valahova, de jobban jár mindenki ha ebből a közvélemény ki van zárva. Egy ilyen akció kivizsgálása alapból nemzetbiztonsági szakhatósági ügy, szigorúan titkos minden ezzel kapcsolatos információ. A közvéleménynek ott a 2-es verzió, az ügy lezárva, a kulisszák mögött pedig felgöngyölítjük az ügyet.

4. Az előző folyományaként, 2010 van, a FIDESZ most került hatalomra, előadja a nagy nemzeti-nacionalista megújhodás programját, amiben mindenki ellenség aki nincs velünk, ellenség Brüsszel, a bankok, IMF, valuta alap, Soros, és persze az összes liberális, komcsi, stb. Kapott a kormány egy kis figyelmeztetést, hogy ne nagyon ugráljon, mert lehet még rosszabb is. Azt hiszem ekkor hangzott el Orbántól, hogy ne arra figyeljenek amit mond, hanem arra amit csinál. Lehet nem is nekünk szólt ez a mondat?

2021. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Találtak valamit a környéken egy barlangban, ami ha kitudódik ugymond nem tett volna jót a vallásnak.. Elkellett árasztani.. Belsős info..
2021. máj. 27. 07:39
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég komikus, hogy a kérdés a Tudomány kategóriában van, a kérdező meg feketeöves összeesküvéselmélet-hívő.

Privátban bombáz a laposföldes-kemtréles marhaságaival...

Nem kéne az ilyeneket az Ezotéria kategóriában gyűjteni?

Hiszen a tudomány érdekli a legkevésbé a fajtáját...

2021. máj. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem kellene mindent a szőnyeg alá söpörni.. Nézz körül mennyi a rákos ember.. Ne mondd hogy te nem találkoztál eggyel sem

. Mérgezve vagyunk.. Sajnos en többel is.. Szörnyű.. És senki nem tesz semmit..

2021. máj. 28. 08:57
 19/21 anonim ***** válasza:

Bizony, mennyi a rákos ember.

És te, mint képzett sejtbiológus, húsz évnyi kutatási munkával a hátad mögött levontad azt a következtetést, hogy csakis a kemtrél lehet a felelős a rákos megbetegedésekért.

Ügyes!

És a lúdtalpért ki a felelős, Janikám? A gyíkemberek?

Hát és a hajhullás! Kopaszodnak a férfiak. Mi lehet az oka? Megvan! Az 5G!

Ugye?

Van még ilyen titkos tudásod, amit az elmúlt évek során felhalmoztál?

Oszd meg velünk, kérlek, hadd tanuljunk mi is!

2021. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Miert nem találják meg a rák ellenszerét? Tudod hány ismerősöm halt meg benne? Borzaszto egy betegseg! Nagyon foglalkoztat a miért es hogy mitől, a kemtrel az egyik, gyogyszerbiznisz hogy menjen. De tul toljak es bele is halunk, sokat olvasok.. Mérgezve vagyunk, hidd el..
2021. jún. 7. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!