Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az oktatási törvénynek azt a...

Az oktatási törvénynek azt a részét hol találom meg, amiben az van hogy szünetre nem lehet házi feladatot adni?

Figyelt kérdés
Vagy van egyátalán ilyen? Ha igen hol találom meg? vagy esetleg valaki be tudná másolni? Köszönöm.
2010. aug. 24. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hehe neröhögtess már.
2010. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt speciel nem tudom, de azt meg tudom mondani, hogy azt hol találod, hogy mindenkinek joga van tanulni...


Pedro

2010. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nincs beleírva. Feltételem, hogy azért, mert maga az ötlet is abszurd, hiszen ez a diák szabadsága, pihenésre való.
2010. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a viharba ne lehetne adni? Szerintem hiába keresed...
2010. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a javaslatot még nem fogadták el, úgyhogy ne keresd.
2010. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem azért nem fogadták el, mert ők is rájöttek, milyen nevetséges.

A diák örüljön, mint majom a farkának, hogy "ingyen" tanulhat! A szünet alatt ezzel együtt is bőven ki tudja magát pihenni (régen ugye feleennyi szünet sem volt, mégsem merültek ki halálosan a diákok).


Ha majd később tanulnod kell, rá fogsz jönni, mennyire könnyű dolgod volt most, a diákévek alatt, és milyen jó lett volna, ha tényleg intenzíven tanultál volna.

2010. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!