Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miert tamadnak rogton a...

Miert tamadnak rogton a honoszexualisok es a veluk szimpatizalok, ha leirom az igazsagot?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan terjesztik azt, hogy a homoszexualitas veleszuletett dolog. Viszont eppen ellenkezoleg. Tobb tenyezo egyuttes hatasa miatt alakul ki.

[link]


Mikor ezt leirom itt vagy fb-n, a tamadasok keresztuzebe kerulok, meg lehulyeznek, holott pont en vagyok az, aki nem legbol kapott hulyesegeket terjeszt. En a tudomanyban hiszek, nem a liberalis hazugsagokban. Miert olyan nagy baj ez?



2021. júl. 4. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
87%
Pont annak a szavára adjunk, aki még írni is alig tud? Ugyan már...
2021. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező neked ez miért fontos? (Hogy minek köszönhető a homoszexualitás)

Miért foglalkoztat ez téged ennyire, belegondoltál már?

2021. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 L.. István ***** válasza:
76%
Látens homár vagy, az van. Én nem vagyok az és nem is érdekel a téma, téged miért? Hm?
2021. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan, kit érdekel vele született-e vagy sem? Ő most ilyen, nem fogod tudni megváltoztatni, ha beledöglesz sem, így érzi jól magát, és engem sem érdekel, amég a 4 fal között az, de az már érdekel, hogy a gyakorin naponta van egy ilyen kérdés, ezzel pedig te is hozzájárulsz ennek a terjesztéséhez, tehát lényegében te is kiteheted a pride zászlót a neved mellé facebookon.
2021. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
93%
Bárhol is vagy a világban, mindig van 4 olyan fal, amik közé esel, úgyhogy csak “4falközt” tudsz az lenni aki vagy:)
2021. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

#1 Nem latom hol vannak a hibak a cikkben, biztos jobban tudsz angolul, irj a szerzonek, hogy tanuljon meg irni.


#2 Mennyire? Foltettem egy kerdest. En a tudomanyban hiszek, nem szeretem, amikor hazugsagokat terjesztenek es meg azt allitjak be butanak, aki nem hisz az osszeeskuves elmeleteikben.


#3 Akkor a sok szivarvanyos profilkeretes ember mind homokos fb-n? Meg az osszes ballib? Mert honapok ota ezzel van tele minden. Ha teged nem erdekelne, nem irtal volna ide, te latens homar.

2021. júl. 4. 09:19
 7/67 anonim ***** válasza:
95%

"En a tudomanyban hiszek, nem a liberalis hazugsagokban"

Eddig a pontig még egyet is értettem volna, de ennek az égvilágon semmi értelme. Innentől csak egy kölyök fröcsögése, aki nagyon nincs képben.

2021. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim válasza:
77%

A kérdezőnek senki nem válaszolt érdemben, se arra hogy miért támadnak rá (de tényleg mindenki támadta), se arra hogy több mindenen múlik.


Kérdező, azért támadnak mert ez egy érzékeny téma, amiben már hagyománya van, hogy mindenki egymásnak feszül és te így akarsz vitatkozni róla.


A linked pedig nekem nem hoz be oldalt.

2021. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
3%
Sajnos ez már olyan, mint egy vallás. A liberalizmus nem tűr ellentmondást. A Facebook liberális, köszönd meg neki, hogy nem tiltottak ki!
2021. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
95%
#9 A kérdező egy provokatív kérdést tett fel (ráadásul tele helyesírási hibával, politikai felhanggal, az igazságot kinyilatkoztatva), mi mást kaphatna, ha nem támadást?
2021. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!