Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 11 évesen diplomázott le egy...

11 évesen diplomázott le egy kisfiú Belgiumba és nagy tervei vannak. Mit várjunk tőle?

Figyelt kérdés

Egy 11 éves belga fiú,Laurent Simons most szerezte meg az alapszakos fizika diplomáját.

[link]


A fiú a kvantumfizikán keresztül szeretné a halhatatlanságot elérni.


Ehhez edig nyári szünet utan el is kezdi a mesterszakot.


A fiú egyébként még orvostudományt is tanulna.


Ô tényleg a II.Einstein lesz,vagy "el fog veszni",mint a többi csodagyerek?



2021. júl. 7. 19:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

20

én meg a jövőheti lottószámokat akarom meglátni.

(sose sikerült, pedig nagyon akarom)

2021. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
86%

Valaki tegnap megnyerte a skandináv lottót de nem én sajnos :/


107 milkából lehet venni jóságokat

2021. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
91%
#1: Zefram Cochrane még csak 9 év múlva fog megszületni, szóval térhajtóművet még ne várj!
2021. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy “elveszlik”? Azt, hogy nem jelenik meg rola annyi cikk, mint itthon Toth Gabirol es nem nyer Nobelt harom even belul? :)

Engem is erdekel a kvantummechanika es a sajat szintemen belul hasonloan izolalt volt a gyerekkorom. Most 17 evesen pedig bipolaris zavarral, ADHD-val, panikbetegseggel kuzdok. Egyatalan nem vagyok produktiv, de egyedul igy tud raallni az agyam a hasonlo temakorokre. En viszont egy egyetemi korforgasban nem tudnek jol teljesiteni, sot.. normalis eletet meg megprobaltam elni, nem ment. Pedig lany vagyok. :)

A kerdesre valaszolva: szerintem a CRISPR/genmernokseg/teruleten fogja megtalalni a szamitasait.

2021. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
94%
bocsi a typoert, elveszik* akart lenni
2021. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Mojjo ***** válasza:
85%

@24:

"Mi az, hogy “elveszlik”? Azt, hogy nem jelenik meg rola annyi cikk, mint itthon Toth Gabirol es nem nyer Nobelt harom even belul? :)"


Nem. Itt ebben a kontextusban inkább olyasmi, hogy semmi érdemlegessel nem járul végül hozzá a tudomány fejlődéséhez. Vagy legjobb esetben pár közepes impaktfaktorú írásban jelenik meg pár, a későbbiekben nem tömegével idézett cikke. Vagy végül egyáltalán nem is fog természettudományokkal foglalkozni felnőtt korában. Szóval ilyesmit.

2021. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Mojjo ***** válasza:
89%
írásban -> akarom mondani folyóiratban
2021. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

A halhatatlansággal nem arra gondol a kissrác, hogy a neve fent fog maradni, mert valami újat fedez föl, amit róla neveznek el? Átvitt értelmü halhatatlanságra gondolok.

Cumma sum laude végzettséggel nehezen hiszem, hogy kizárólag a memóriája lene jó. Ehhez már értenie kell a rendszerek összefüggéseit is. Az jó kérdés, hogy lesz-e valami kiemelkedö önálló gondolata, mint Einsteinnek.

2021. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Cumma sum laude? :D:D:D
2021. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
:D:D Summa cum laude akart lenni, kösz!
2021. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!