Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van más rajtam kívül GYK-n,...

Van más rajtam kívül GYK-n, aki meg tudja mondani ennek a Mandela effektusnak az okát?

Figyelt kérdés

A Monopolyban szereplő bácsira sokan úgy emlékeznek, hogy van rajta monokli szemüveg, de nincs.


Jómagam az okát is tudom. Van más, aki rendelkezik ezzel a tudással?


2021. dec. 19. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi vagyok hogy te mit is gondolsz mert nagy valószínűséggel nem igaz. Legalábbis előző tapasztalataim alapján. Ha nem akarod ide leirni küld privátba.
2021. dec. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gugu Gabor ***** válasza:
Jim Carry?
2021. dec. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom most ezt mire írod, hogy nem igaz.
2021. dec. 19. 00:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokan tévednek az okával kapcsolatban.
2021. dec. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Te érted saját magadat?

2021. dec. 19. 00:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Néha keverednek a hasonló minták, pl. a klasszikus cilinderes úriember karakterek.

[link]

2021. dec. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz. De nem ez az oka.
2021. dec. 19. 12:20
 8/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Ugye nem ilyen párhuzamos dimenziós-időutazós agymenésre akarsz kilyukadni? Nem bántásból csak volt egy másik kérdező szintén Mandela effektus témájú kérdésben s finoman fogalmazva nem volt könnyű eset.
2021. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

A helyes válaszra akarok kilyukadni. Csak éppen ezt roppant nehéz olyan emberek környezetében, akik legfeljebb hallásból ismerik a Monopolyt.

2021. dec. 19. 17:33
 10/10 Gofrisütő ***** válasza:

Oka: sokan nem emlékeznek jól. És most jön egy kis matek: ha a helyes Monopoli ember az 50, és akik nem pontosan emlékeznek, azok 50+-20ra emlékeznek, akkor az 40 lehetséges szám. Mondjuk 1000 ember nem emlékszik pontosan, akkor valószínü, hogy lesz 50 ember, aki ugyanúgy a 45re fog emlékezni, ami a hasonlatban a monoklis Monopoli ember. Tehát annyira sok ember nem emlékszik pontosan, hogy a párhuzamosan ugyanannak az emléknek a kialakulása nem valószínűtlen. Ne felejtsük el, hogy közrejátszik az, hogy az embereknek hasonló a természetesről alkotott ideálja.

És a külön univerzumos ötletet egyszerűen meg lehet cáfolni: mi történt azzal, aki ebből az univerzumból/idővonalról származik, és megeggyezik az emléke a Monopoliról a(z itteni) valósággal?

2021. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!