Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha az agy adatait már digitali...

Ha az agy adatait már digitalizálták, lementeték egy számítógépre, az egész tudatot, akkor ezt a saját tudatot hogyan akarnák feltölteni egy másik saját klón testbe?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg adat lenne meg nem biztos hogy lehetséges a jövőben stb.

De ha digitalizálni már tudnák akkor a digitális agyat hogyan töltenék fel egy testbe?


Köszi a válaszokat ha lesznek! :)



#tudomány #biológia #informatika #agy #Tudatfeltöltés #Tudatmentés
2022. dec. 15. 04:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ebben persze egyetértek. A megértés fontos, és nem várt eredmények is felbukkanhatnak.
2022. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kutatások gyógyászati felhasználásáig minden rendben van, hisz az egy szuper dolog, ha például az Alzheimer-kórt gógyítani tudnánk.

Viszont az elme "másolása" már elég komoly etikai kérdéseket felvet. Őszintén, én egyáltalán nem tartanám ezt jó ötletnek, de lehet én vagyok csak a maradi.

2022. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!