Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet egy olyan...

Milyen érzés lehet egy olyan maszkot viselni mint a vadász pilótát szoktat?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet megterhelő, hisz a pilótának nem vonhatja el a figyelmét a védőöltözet viselete.


Gumiszagú viselet, de valószínű, hogy egy vadászpilóta nem is ér rá ezen gondolkodni, mikor abban a veszélyes lélekvesztőben repül. Inkább azon aggódik - hogyha úgy adódna a helyzet - akkor ne vágja nyomorékra a gerincét a katapult.

2023. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kényelmetlen, inkább fura (nem vagyok vadászpilóta, csak amerikában volt valami rendezvény és ott próbáltam fel a maszkot). Meg ugye ez olyan, hogy lehet eleinte szokatlan, de több száz/ezer óra után nem fog téged ez érdekelni.
2023. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cater válasza:
Hamarosan szeszilia asszony vagy rusnya doktor bejelenti hogy itt van a covid 20 aztán megtudod! Sok más helyen használnak hasonló maszkot mint a vadász pilóták, én is használom pár fajta már nem kényelmetlen, sőt egészségesebb mint a porvèdö maszk amita korona vírust ellen használták.
2023. febr. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Amerigo49 válasza:

Áh... minden vadászpilótának hétköznapi érzés.

Éjjel meg űrhajós sisakról álmodnak többen...

2023. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!