Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A férfiak többször ébrednek...

A férfiak többször ébrednek fel éjszaka mint a nők?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2023. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy van-e erre vonatkozó statisztika. Én eléggé rossz alvó vagyok, van hogy kétszer-háromszor is felébredek egy éjszaka. A feleségem simán átalussza az éjszakák 85 %-át, a (felnőtt) fiam meg az összeset. Viszont sokszor hallom, hogy nők panaszkodnak (pl. buszmegállóban, vagy kollégák), hogy "fél éjszaka nem aludtam", meg "kettő óta fenn vagyok stb...

Tehát nem biztos, hogy annyira szignifikáns a különbség.

2023. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy az evolúciónak is köze van ehhez..
2023. márc. 19. 08:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, borzalmasan rossz alvó már amióta az eszemet tudom. Anyukám és anyai nagymamám is szenvedett ezzel, apukám és pàrom viszont bárhol, bármikor képes jót aludni gyakorlatilag.
2023. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy ki evett lefekvés előtt több görögdinnyét!
2023. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, jól alszom, de közben két-háromszor felébredek lenyomni a szundi gombot.
2023. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én horkolok mint az állat, a feleségem ezért sokáig totál kialvatlan volt, de később úgy hozzászokott, hogy képes volt elaludni egy Fradi meccsen a Puskás stadionban a vállamon és még a Góóóóóól-ra sem riadt fel.
2023. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!