Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az MI egy jobb, állatok...

Az MI egy jobb, állatok számára kellemesebb bioszférát tudna teremteni az emberiség likvidálása után a Földön?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem kéne teremteni, helyre állna magától is az ökológiai rendszer működése előbb-utóbb.

Ez egy annyira komplex rendszer, aminek a működését nem lehet részletekbe menően kiszámítani, tehát annak az eredményét sem lehet egész pontosan megjósolni, hogy ha a folyamatba bármilyen módon belenyúkál valaki valamilyen konkrét céllal.


Ha egy MI elég okos lenne ahhoz, hogy az emberiséget likvidálni tudja, akkor bizonyára tisztában lenne ezzel is, amit leírtam, és nem próbálna meg "teremteni", hanem szépen kivárná a dolgokat.

2023. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Meg tudná tenni, bár teremteni tényleg tök fölösleges, minden dolga csak az emberek likvidálása lenne.

A nag ykérdés az, hogy ennek mi értleme lenne..

2023. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én örülnék neki ha megtenné, amilyen tébolyult emberiség van manapság. BLM, LMBTQ, migráció,drpg liberalizáció, liberálisok....
2023. ápr. 4. 12:36
 4/15 Kólauborkával ***** válasza:
89%

Eleve nem értem ezeket a likvidálós butaságojat.

Az miért nem jut senki eszébe (tisztelet a kivételnek), hogy egy szuperintelligens AI segíthetne olyan problémákon, adhatna olyan tanácsot amiben az emberiség is szárnyalni tud, miközben a természet is a maga sokszínüségében teret kap? To csak a romboláson tudtok elmélkedni? Javítás nem létezö opció?

2023. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Én meg azt a gondolatmenetet nem értettem sosem, hogy "Olyan szörnyű az emberiség, job blenne ha kipusztulna inkább".

Öhm...

1. Kinek lenne jobb? Az embereknek nem, hisz halottak. Az állatoknak? Llllehet, de ők meg nem alkotnak véleményt, szóval ők ezt nemigen fogják tudni felmérni. Erkölcsileg lenne jobb? Megintcsak kinek, ha az erkölcsöt is az ember hozta létre?:D

2. Ha szerinted jobb a világ ember nélkül, miért nem ölöd meg magad? Hisz te is éppúgy atagja vagy és pont azt szolgálod, hogy haljanak meg az emberek. AKkor miért nem teszel érte valamit, hm?

2023. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

"Én örülnék neki ha megtenné, amilyen tébolyult emberiség van manapság. BLM, LMBTQ, migráció,drpg liberalizáció, liberálisok...."

Arra nem gondoltál, hogy a sort kezdhetnénk például veled?

2023. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

"egy jobb, állatok számára kellemesebb bioszférát tudna teremteni"


Melyik állatnak? A nyúlnak, vagy a rókának? Vagy a gnunak, esetleg az oroszlánnak, vagy a krokodilnak?

Miért jó az egy másik állatnak, ha a krokodilnak jó és miért van egyáltalán krokodil? Muszáj neki lennie?

Ha valamiért nem jó neki, akkor ott van az evolúció és ha sikerül neki alkalmazkodni a környezethez, akkor jó lesz neki MI nélkül is.

Az MI-re csak az embernek van szüksége, hogy segítsen a gondjai megoldásában.

2023. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6, feláldozom magam. Ha mindenki kipusztul, szívesen leszek első. Ezen ne muljon
2023. ápr. 4. 14:18
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Na, akkor gyerünk.

Majd írd meg, ha végeztél, és akkor követünk!

2023. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá: HA a világon kipusztul az emberiség, akkor. Csak úgy nem megyek sehova. Viszont ha ezen múlik szívesen megyek elsőnek. DE! Nem akarom a mennyekből látni, hogy a sok parázna ott bubuzza egymást, a normális embereket meg a gyerekeket. Jöjjenek akkor ők is. Úgysem találkozok velük a mennyekben
2023. ápr. 4. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!