Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a SpaceX...

Mi a véleményetek a SpaceX mostani Starship teszt indításáról?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett. Pont azt láttam, amit eleinte tippeltem. :) Aztán simán lehet, hogy a következő próbálkozás már teljesen sikeres lesz.
2023. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is. Remélem 2024-25-ben màr lesz egy holdraszállás 2030-35 körül pedig egy marsraszállàs. Legalábbis még az én életemben látni akarom.


27/F

2023. ápr. 20. 19:20
 3/4 UlfOrmson ***** válasza:
100%

Reggel óta izgatott voltam, élőben követtem a kilövést. Jobb, hogy most jönnek elő a problémák és nem akkor amikor már "élesbe megy".

Én naivan ugyan arra tippeltem, hogy sikerül orbitális pályára állnia, de végül nem voltam csalódott. Kaptunk egy látványos kilövést, és az így kapott adatok alapján biztonságosabbá tudják tenni a következő rakétát.

2023. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Az hogy Max Q-ig egyáltalán eljutott, felülmúlt minden várakozást. Egy stagesep még jó lett volna ha összejön abból is lett volna sok hasznos infó de majd következő nekifutásra. De így is van mit kielemezni.
2023. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!