Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A mesterséges intelligencia...

A mesterséges intelligencia rasszista?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jún. 18. 09:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
23%
#30 Az a fontos nekem, hogy szabad legyen igazat mondani.
2023. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
63%

31# mégse tudtál hozni bizonyítékot. A linkjeidet megcáfolták.

Vagyis te nem az igazságot akarod kimondani, csak te akarsz lenni a szuperfehérfaj.

2023. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
30%

A linkeket én tettem be. Megcáfolás nem történt, csupán azt mondták rá hülyeség, tudománytalan, mert bölcsész meg politológustól van. Ami pedig tudományos volt, genetikusoktól, arra az volt a cáfolat, hogy nácik. Ez nekem nem érv.

Arra viszont semmilyen tudományos linket nem kaptunk, ami ezeknek az ellenkezőjét bizonyítaná, csupán a szokásos libsi dumát.

2023. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
44%

politikusok ès neonàcik èrtettek egyet velük mindenben. Nem jò felosztàs"


Nem, egyik link se volt tudományos kutatás. A nácik egyetértettek velük. De a kutatást nem ők csinálták.


Ez kb annyit ér, mintha én most kijelenteném, hogy a magyarok genetikailag alsóbbrendűbbek mint egy német vagy egy brit. Meg butábbak is, ez mondjuk elég jól látszik az ország állapotán...

2023. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
43%

#32 Nem cáfolt meg senki semmit. Személyeskedés volt, meg ráfogtátok, hogy tudománytalan. Mellesleg linkeltem Nobel-díjas tudóst is, aki kimondta az igazat.

#34 Ha már itt tartunk, alá tudod támasztani, hogy a magyarok butábbak?

2023. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
25%

35

Te amúgy rasszistának gondolod magad?

2023. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
86%
#36 Igen. Én elismerem, hogy az vagyok, ellentétben egyesekkel.
2023. jún. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
34%

Az a probléma, hogy hiába van különbség a rasszok között, akár még lehet, hogy a feketék átlagos intelligenciája alacsonyabb (mondjuk erről tudtommal nincs valódi tanulmány + fekete és fekete közt hatalmas genetikai szakadékok lehetnek) attól még a rasszisták legtöbbje buta, mint a segg, és a rasszizmusuk sehova nem vezeti őket.

Tegyük fel, hogy igaz, a feketék ÁTLAGOSAN butábbak.

Ettől még egy egész nap otthon sört vedelő fehér rasszista nem lesz okosabb egy tanult feketétől...

Az meg, hogy pl az USA-ban magasabb közöttük a bűnözők aránya, abszolút nem genetikai, faji okokra vezethető vissza, hanem társadalmi.

2023. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem.
2023. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem az igazságban nincs semmi rasszista. A fekete rassz butább a több rassznál. De pl. a zsidók okosabbak és rafkósabbak az átlagnál.
2023. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!