Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi történik? Hulscher és...

Mi történik? Hulscher és munkatársai publikálták a COVID-19 elleni oltás utáni halálesetek legnagyobb feldolgozását. Az összesen 325 esetből független vizsgálat szerint a COVID-19 vakcina 73,9%-ban okozta a halált.

Figyelt kérdés

Hulscher és munkatársai publikálták a COVID-19 elleni oltás utáni halálesetek legnagyobb feldolgozását. Az összesen 325 esetből független vizsgálat szerint a COVID-19 vakcina 73,9%-ban okozta a halált. Túlnyomó többségben a szív- és érrendszer volt a végzetes szervrendszeri sérülés.


[link]


Posted: 5 Jul 2023


Nicolas Hulscher

University of Michigan at Ann Arbor – School of Public Health


Paul E. Alexander

Government of the United States of America – Department of Health and Human Services



William Makis

CancerControl Alberta – Alberta Health Services


Harvey A. Risch

Yale School of Public Health



2023. júl. 12. 08:06
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Melyik populációban? Nem a globálisban, értelemszerűen. Ha igazán érdekelne a téma ennyi idő alatti meddő spekuláció helyett hányszor tudtál volna akár kérdezni, akár magad utána olvasni a teljes szövegnek? Mekkora ez a szám? (csak költői kérdés)

A 20-as számú válaszodat köszönöm a trágárkodastól eltekintve. Nincs több kérdésem. Nem kérek további választ.

2023. júl. 13. 21:22
 32/41 anonim ***** válasza:
60%

Tehát linkeltél egy állítólagos kutatást, amiről az 5. komment óta tudjuk, hogy eleve kamu. Te ennek ellenére megpróbáltál továbbra is hivatkozni rá, majd amikor kiderült hogy még ha igaz is lenne, amit ír, akkor sem támasztaná alá az előregyártott konklúziódat, most hirtelen megpróbálsz a saját cikkedbe belekötni, hogy mennyire komolyan vehető, hogy milyen mintákból dolgozik. Az igen :D

Na az ilyen látványos (és folyamatos) hasraeséseitek miatt nem vesz titeket, konteósokat senki se komolyan, aki mimimális szinten is képes a kritikus gondolkodásra.

2023. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
43%

Ja, a 20. választ meg nem is én írtam. Szóval még csak ennyire nem is vagy képben?

Na ennyit rólad...

2023. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 sadam87 ***** válasza:
44%

#30

Azért ne ferdítsünk. Egyáltalán nem állítja ezt a cikk, sőt! Egy csomó cikket, amik nem feleltek meg a kritériumaiknak (akármik is legyenek azok), kihagytak.

De tényleg nem értem, miért is vitatkozunk még mindig egy olyan cikken (pontosabban preprinten), amit visszavont az újság, mert elég egyértelműen hibás volt?

Egyébként nézegettem még kicsit a kérdező által idézett cikket. Igazából annyit csináltak, hogy 3 orvos átnézte az autopszia adatokat (érdekelne, pontosan miket, és milyen alaposan), és amiről legalább 2/3-os többséggel azt szavazták, hogy COVID okozta halálozás, azt annak vették. Talán nem kell mondanom, hogy ez nem számít túlzottan erős tudományos bizonyítéknak...

Sajnos a három orvosból kettő a kérdező valamiért kihagyott a cikk szerzők közüli felsorolásból (de legalább az egyetemi hallgató első szerzőt benne hagyta), pedig ők igen érdekes helyen dolgoznak: egy wellness cégnél (illetve az egyikük egy igen érdekes nevű alapítványnál is). (A hamardik egy rákkal foglalkozó intézetben dolgozik, úgyhogy gondolom nem szakterülete az oltások okozta halálozások azonosítása.) A kizárólag a wellness céget munkahelyeként beíró Roger Hodkinson-nak már amúgy is meggyűlt a baja a COVID kapcsán az igazsággal.

[link]

[link]

Az eredeti preprintet itt lehet nézegetni (ha már a kérdező nem linkelte be):

[link]


Egyébként ha már úgyis belementem, megnéztem a preprinthez gyűjtött cikkek a második legtöbb esetet tartalmazót (egy japán cikk):

[link]

Ebben a cikkben 54 oltás utáni halálozást vizsgáltak, ebből 46 esetben (85,2%) azt állapították meg, hogy nincs ok-okozati összefüggés az oltás és a halál között. (A maradék 8 esetből 5 esetben jutottak arra, hogy lehetséges, hogy az oltás a halál oka, a maradék 3 esetben valószínűtlen vagy nem eldönthető.)

Szóval tényleg nagyon érdekelne, hogy jött ki a preprint szerzőinek a 73,9%-os arány...

2023. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Mintha az életedért küzdenél, jó kis aktív napod lehetett, nem semmi, jól felszivtad magad :). Sajnos itt egy fórumon már nem tudsz tenni magadért ebben az ügyben semmit. Kivenni már nem lehet azokat a szurikat, hiába mazsolázgatod az infókat ahogy neked az megnyugtató.
2023. júl. 13. 21:55
 36/41 sadam87 ***** válasza:
44%

#35

Nyugi, nem neked írtam, már rég kiderült, hogy téged marhára nem a válasz érdekel a kérdésedre. Azoknak írtam, akik vitatkozni próbálnak veled, hogy ne tegyék feleslegesen, mert teljesen kamu a cikk, amit belinkeltél.

2023. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Nem éri pártatlan eljárás az ilyen anyagokat. Ez nem újdonság. Akiket valóban érdekel az igazság azok már immunisak lettek 3 év alatt az ilyen szövegekre. Úgyhogy nyugodtan megspórolhatod a pejorativ kommenteket. Persze, ilyen provokatív nick-kel mit varjon az ember eleve.

Csupán elismerésemet fejeztem ki, hogy ennyi energiát fektettél ebbe az egy kicsi dologba. Most már csak az kellene, hogy a szemed is kinyisd, ha tényleg fontos az egészséged.

Az ilyen kényelmetlen információk egyedül nektek fontosak, nemoltott embereknek nem számít semmit. Úgyhogy, felesleges a toporzékolás.

2023. júl. 13. 22:11
 38/41 sadam87 ***** válasza:
60%
Szeretném elismerésemet kifejezni, milyen ügyesen kerülöd ki, hogy reagáljál egyetlen állításomra is. De tudod ahelyett, hogy századszor is megveregeted a saját válladat, hogy milyen okos vagy, egy tisztességes vita úgy nézne ki, hogy reagálsz az érveimre. Vagy csak egyszerűen nem megy?
2023. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
38: sajnos, hiába szeretnéd, hogy mindenben úgy történjenek a dolgok, ahogy te azt előre elképzeled. A világ nem a te fantáziapalotád.
2023. júl. 13. 22:23
 40/41 A kérdező kommentje:
33: csak a töröltetős sunyi kibic bohóc van a sima kibic alatt, ezt még hozzátenném az etikátlan töröltetés után.
2023. júl. 13. 22:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!