Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A levelező jogi karon hogyan...

A levelező jogi karon hogyan történik a diplomaosztás? Kötelező az ünnepségre elmenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Tudom, kicsit hülye kérdés...de most minden infot keresek az egyetemről:)

Valamit hallottam, hogy van eskütétel vagy mi...és ez mikor van?

A diplomaosztóra kötelező elmenni, vagy a bizi felvehető az egyetemen is?

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2010. okt. 14. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hülye a kérdés, ezer oka lehet, amiért érthető. Ami lényeges: egyáltalán nem vagy egyedüli.

Eskütétel a beiratkozás után, nem kötelező jelen lenni. Diplomaosztáskor sem kötelező ott lenni, utólag is bemehetsz érte.

Sok felsőbb évfolyamra járó nem ment el nálunk a diplomaosztóra. Azt mondták, hogy hülyeség lenne együtt ünnepelni azokkal az oktatókkal, akik mindent megtettek azért, hogy a lehető legnehezebben kaphassák meg a diplomájukat. Persze volt valami probléma is a hallgatók és az oktatói gárda között és ezzel kapcsolatos tömeges tiltakozásról volt szó.

Mi anno az eskütételen sem jelentünk meg, nagyon hasonló ok miatt.

2010. okt. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem:) mostmár megnyugodtam:)

köszönöm a kedves válaszodat:)

2010. okt. 15. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!