Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mik a testi ismérvei annak ha...

Mik a testi ismérvei annak ha valaki egy koncentrációs táborban születik és nő fel? A csontozatán ez miképp mutatkozik meg?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
SEMMI. Nem tudom, honnan szedsz ilyen hülye ötletet
2023. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
#1 Szóval úgy gondolod, hogy az alultápláltság nem vezet fizikai visszamaradottsághoz? Érdekes. Kérdezzünk már meg erről pár éhező afrikai kisgyereket is, kíváncsi vagyok mit mondanak.
2023. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nem fogod fel, amit írtam.

OLYAN NINCS, ami CSAK a koncentrációs táborban születettekre érvényes tulajdonság! ÉPPEN TE említettél MÁS példát is, szóval amit a kérdezö írt, olyan speciális eset nincs.

2023. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
@3 A kérdező nem említett kizárólagosságot. Egyébként szinte bármi lehet, leginkább a csontozat és izomzat fejlődésén (ill. annak valamilyen mértékű hiányán) mutatkozik meg, de okozhat szervi, keringési, immunrendszeri problémákat, hiányosságokat is. Tápanyaghiány, vitaminhiány, nyomelemhiány az alultápláltságtól, keringési és mentális zavarok, szellemi visszamaradottság, szervi, emésztési, kiválasztási problémák, elégtelenségek, szinte bármi előfordulhat.
2023. aug. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A koncentracios taborokban nem igazan szulettek csecsemok, mert tobbnyire meg a terhes anyat megoltek, mint munkara alkalmatlant. Az elso eletben maradt nehany csecsemo 1944 decembereben (az elso par felszabaditott taborokban), vagy az utan jott vilagra, de a magzati korban elszenvedett korulmenyek miatt tobbnyire nem maradtak eletben. Ugy tudom, mindossze nehany lengyel es zsido szarmazasu csecsemo maradt eletben, ok is csak ott, ahol a szuletesukkor a nemetek mar nem foglalkoztak veluk mert a menekulesukkel voltak elfoglalva, vagy mar az amerikaiak felszabaditottak a tabort. Viszont a felnottek kozul nagyon sokan a felszabaditasuk utan haltak meg, mert hirtelen kaptak "nehez" eteleket (pl. csokoladet), ami sokuk halalat okozta.
2023. aug. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 Nem csak a második világháborúban voltak koncentrációs táborok. Jelenleg is vannak.
jan. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!