Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Előreláthatólag meddig fog...

Előreláthatólag meddig fog még tartani ez a trágya meleg?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várnám, akik jobban értenek a modell-elemzéshez, időkép stb vicc oldalt én is meg tudom nézni.


Ja, és a "nem is volt még nyááár" típusú hozzászólások nem érdekelnek, de biztos lesz pár csökkent értelmű aki így is leírja...


2023. aug. 20. 08:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Kb szeptember közeléig-végéig.
2023. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A 30-35 fokok? Na azt azért nem hiszem. Megnéztem több külföldi oldal előrejelzéseit, van amelyik jövő hét szombat-vasárnapig látja, van amelyik szept első napjaiig.
2023. aug. 20. 08:58
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Minek írsz ki ilyen értelmetlen kérdést?

:-(

2023. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 UlfOrmson ***** válasza:
68%

Előreláthatólag addig, amíg nem jön egy hidegfront.

Tudod nem tilos meteorológiai témájú könyveket/cikkeket olvasni, amiből megtanulhatod a különböző adatok értékelését és akkor magad is meg tudod válaszolni a kérdéseket

2023. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy meddig tart, nem tudom, de jövő héten meg végig ez lesz az biztos.


Én is nagyon unom már.

2023. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, magyarázkodnod kell, mert fel mertél tenni egy kérdést.


3-as Khmmm... Ha a kérdést sem tudod értelmezni, akkor nem biztos, hogy a tudományok kérdéskörben a helyed.


4-es Tudod, nem tilos normálisan válaszolni, és nagyfokú tudásodat másokkal megosztani, ha kérdezni mernek olyan témában, amiben ők nem a legerősebbek. Nekem más az erősségem, de azért érdekel az időjárás is(remélem ez nem baj), viszont időm, vagy végtelen agyi kapacitásom nincs rá, hogy mindenben magasabb szinten is tudást szerezzek. Szóval, mivel gondolom Te meteorológiai témájú könyveket olvasol, különben nem válaszoltál volna ilyen nagy mellénnyel, válaszolnál a kérdésemre? Amatőr módon én is értek a témához, de nekem most több kell. Van olyan modell, ami lát lehűlést jövő péntek-szombat környékére, akár nagyfokú is lehet, tehát akár 10 fokot is csökkenhet a hőmérséklet. Mint írtam máshol úgy látják marad még jóval tovább az átlagon felüli meleg. Szóval igen nagy a kérdőjel, és most kellene azok tudása, akiknél az időjárás kicsit több, mint hobbi. Ha nincsenek itt ilyenek, nem baj.

Csak akkor olyanok ne írjanak már, akik még annyira sem értenek hozzá, mint én.


Nem szeretem a meleget, csak elviselem, de bizonyos okokból -amit itt most nem részleteznék- nekem most igen fontos, hogy meddig tart.

2023. aug. 20. 10:33
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

egyrészt az okleveles meteorológus nem épp gyakori faj, szóval jó eséllyel be kell érned amatőr válaszokkal

másrészt maga a kérdés egyáltalán nem értelmetlen, de laikus és szakember válasza elég hasonló lesz (mivel egy hónapra előre látni az időjárást szinte lehetetlen)

a legtöbb modell amiket én néztem, azok szerint jövő hét végéig tart a mostani meleg, a hét második felében valamelyest nagyobb csapadékhajlammal

az azt követő hétre pedig változékonyabb és hűvösebb időt várnak (amiben persze nagy a bizonytalanság, de tartós hőség jó eséllyel nem lesz)

ennél messzebbre senki nem lát (szakemberek is foglalkoznak ennél hosszabb távú előrejelzéssel, de tényleg csak próbálkozásnak lehet nevezni, még olyan szinten is, hogy ezen vagy azon a héten milyen irányú eltérés várható az átlaghoz képest)

viszont vegyük hozzá, hogy két hét múlva már szeptember 3-át fogjuk írni. ha csak tisztán statisztikai alapon nézzük, már eleve sincs túl nagy az esélye, hogy ezt követően még kialakuljon forró időszak tartósan 30 fok feletti hőmérsékletekkel (de ha mégis, akkor is általában frissebbek az éjszakák és hajnalok, mint ami a nyári hőhullámok során jellemző)

szóval jó eséllyel ez az év utolsó hőhulláma.

2023. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
De igen, volt már nyár és lesz még. Azonban ha valaki ennyire türelmetlen a természeti jelenségekkel, tanulja meg, hogyan kell őket korrigálni.
2023. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
83%
engem az érdekelne hogy erre az oldalra ahol több a baromság mint az értelem, miért írsz ki egy ilyen idióta kérdést, és várod el hogy komoly meteorológiai válaszokat kapj.. van internet is, sőt nézzed a tv-t minden nap megy az időjárás
2023. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező! Ugye nem te írtad ki kb. fél éve, hogy mikor lesz már meleg?
2023. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!