Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A vörösiszap-port meddig...

A vörösiszap-port meddig viheti el a szél?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ milyen szél fúj. A majaki katasztrófa például 20.000 km^2-t érintett.
2010. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

"A majaki katasztrófa "


Miért mondsz olyat amiről fogalmad nincs!Egyszer semmi köze a kettőnek egymáshoz! Annyit meg illő volna tudni hogy a Fe2O3 nehéz fajsúlyú anyag ezért 1-2km-nél messzebbre nem mehet! A szilikát a legkönnyebb fajsúlyú anyag.

2010. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk K-Esztergom megyében érdekes vörös üledék jelent meg néhány növényen, de máson nem.
2010. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

"érdekes vörös üledék jelent meg néhány növényen"


5,12 fajsúlyú anyagból?

2010. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, 3,018-asból.
2010. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, 3,018-asból."


Mit hadoválsz? A vörös vasoxid fajsúlya még ma is 5,12!

Márpedig az iszap több mint 40%-ot tartalmaz. Ez vasIII-oxid ha nem volnál vele tisztában.

2010. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Szarkazmus. Nem álltam le méregetni, te meg leálltál okoskodni. Ennyi.
2010. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

"Szarkazmus. Nem álltam le méregetni, te meg leálltál okoskodni. Ennyi"


Egyszer kémiailag analfabéta vagy. Másodszor én meg véletlenül okleveles vegyész vagyok szerencsétlenségedre. Nekem ilyen elemi dolgokban nem kell okoskodni, mellesleg ezek még 8. osztályos szinten is alapismeretek kell hogy legyenek. Adok egy pontos szakmai választ a kérdezőnek miért rondítasz bele? Nem mértem, hát ez vicc, tudod hogy vannak mérnöki kézikönyvek amik ilyenre vannak hogy megnézem az adott vasoxid sűrűségét? A nagyközönség kémiai fizikai ismeretei úgyis elég haloványak nem kell még egy felesleges és hozzánemértő akadékoskodással rontani.

2010. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én annyit írtam, hogy valami vörös volt a növényeken, nem írtam, hogy vörösiszap. Erre idejössz nagyképűsködni, játszod az eszed, pedig erre senki sem kért.

Szégyelld magad alaposan, mert jobb kémiából analfabétának lenni, mint tudálékos bunkónak.

Fordítom: Anyád.

2010. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

"pedig erre senki sem kért"


A kérdező kérdezett erre valaki azzal kezdi hogy összehasonlítja egy nukleáris katasztrófával ami több mint ostobaság, utána a többi össze vissza beszél valótlanságot elárulva hogy fogalma nincs a témáról és akkor az a rossz aki pontosan elmondja mi a helyzet mert véletlen épp ez a szakmája, ezt letámadni, nem minősítem önmagát minősíti.

2010. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!