Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen Nostradamus-sal foglalk...

Milyen Nostradamus-sal foglalkozó könyveket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Semmilyet. (Márha a jóslatai értelmezéséről van szó.)

Eddig olvastam egy párat, és mind más-más értelmezéssel jött elő. Egyben egyeztek csak: hogy mindjárt itt a világvége, meg jön az Antikrisuztus! :))

A legrégibb könyv esetében 1992-ben lett volna világháború. Utána 1998-ban. Utána jött a természetes 2000. Most 2012-nél tartunk; akkor fog az emberiség háborúzni egy nagyot. :D

Mindig tolódik az újabb kiadásoknál. A már elmúlt dolgokba meg könnyű belemagyarázni mindent. Halandzsa szöveget én is tudok írni, utána meg ha történik valami, simán megmagyarázom, hogy "látjátok, megjósoltam, mert e, meg ez arra vonatkozott".

Baromság az egész. Sima pánikkeltés, ijesztgetés. Az emberek vevők az ilyenre. ;)

2009. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha látod, hogy más csak a saját gondolatait, félelmeit csavarja bele a versekbe, akkor észreveszed, hogy a magadéra is épp oly jó.

Ha átkeltél a folyón, égesd el a csónakot.

2010. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!