Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van mesterséges intelligenciva...

Van mesterséges intelligencival működő sportfogadó oldal?

Figyelt kérdés
Alkalmazas, oldal, ingyenes egyelőre

2023. szept. 19. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan létezik, hogy két AI "játszik" egymás ellen, és annak az eredményére lehet fogadni, de nem valami pontos a kérdésed, így nem tudom, ilyesmire gondolsz-e.
2023. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia,

Olyasmire gondolok mint a tippadó oldalak. Csak ezeket a tippeket a A.i adja, és azt teszik közzé ☺️

2023. szept. 19. 21:21
 3/5 anonim válasza:
100%

A mesterséges intelligencia is kb ugyanazt tudná csinálni, mint a sportfogadó irodák algoritmusai.


Az AI sem tud neked 100%os tippeket adni, mert nem létezik. Valószínűséget tud mondani, ami egy szorzót jelöl pl 50% valószínűség 2,00es szorzót jelent.


Ezt követően össze tudja hasonlítani a soft fogadóirodák szorzóit a sharp irodák oddsaival. Ahol pedig anomália van, azt a tippet feldobja neked pl 50% valószínűségű kimenetelre, amire 2,00es odds járna, 2,3-as oddsot ajánl valamelyik soft buki.


Ilyen tippadó szolgáltatás külföldön már létezik egyébként.

2023. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Itt vok én. Én is adok tippeket jó pénzért. 50 % garantált.
2023. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3, engem érdekel ez a szolgáltatás. Hol érem el?
2023. szept. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!