Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Örülsz, hogy van chatgpt?

Örülsz, hogy van chatgpt?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 22:12
A kérdező szavazást indított:
IGEN
NEM
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Miért, kéne? A fagyinak örülsz?
2023. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nyald a fagyit télen nyáron!
2023. szept. 23. 22:41
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

A "chatgpt" és társai majd hamarosan visszanyalnak - csak legyetek még egy kis türelemmel!

:)

2023. szept. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem nyalnak vissza. Ezek nem tudnak visszanyalni. Az emberek, akik használják. Na, azok majd visszanyalnak, de az se most lesz.
2023. szept. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Bár baromi nehéz megoldani, hogy hasznos legyen. Konkrétan ha van egy nem végtelen egyszerű kérdésköröd, akkor elő kell programozd, és utána is nagyon megfontolni amit írsz, hogy úgy értse, ahogy kell és még reagáljon is rá valahogy.
2023. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Paczalos István ***** válasza:
69%
céges AI-t használunk, elég körülményes segítségre bírni. Ugyanaz a probléma, mint amit az 5-ös leírt. Viszont másodjára már elég erre a dologra hivatkozni, és lehet finomítani a dolgokat, vagy felhasználni ezt az eredményt.
2023. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem tetszik, hogy néha kamu válaszokat ad, és nem teszi hozzá, hogy bizonytalan a válaszban.
2023. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Február környékén nagyon rákattantam, de hamar meg is untam. Minek kérdezzem olyanokról, amikre pár óra vagy pár nap gondolkodás után nekem is ugyanaz a válasz jön ki? Van kollégám, aki a megszállottja, és naponta többször hívja segítségül döntésekhez. Én soha nem kérnék segítséget a géptől, ha nem tudnék dönteni egy fontos dologban. Nem okosabb az embernél, és 50%-ban téved, brutál káros lehet üzleti döntésekben rá támaszkodni. Inkább én olvasnék utána annak, ami homályos, hogy tudjak ép ésszel mérlegelni. A chatgpt a két évvel ezelőtti internet információhalmazából tanul, millió példán keresztül, de épp ezért egy egyedi esetben nem tud intelligens döntést hozni.
2023. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Eszköznek jó lesz, ez egészen biztos. Úgyhogy igen. :)

De az igazán jól használható AI-ra még várni kell.

2023. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én örülök
dec. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!