Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Többlet energiát termelő...

Többlet energiát termelő kísérleti gépet építek, amely analóg Orffyreus kerekével. Mi a véleményetek sikerülhet állandó mozgásban tartani a kerekemet?

Figyelt kérdés

dec. 3. 23:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A kísérleti gépem elmélet alapját Emmy Noether-Wigner Jenő- Hraskó Péter állásfoglalásai adták az ösztönzést pedig a korabeli tudósok Leibniz-Wolf-Gravesande adták beszámolóikkal.
dec. 3. 23:21
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Persze, csak jó minőségű szünetmentes táppal biztosítsd a hálózati tápellátást!

:)

dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha végtelen hosszúságú lejtőn gurítod lefelé simán.
dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Néztem videót ezekről az örökmozgókról, ha valóban működnének, nem kellene az elején "meglökni" őket, mert maguktól beindulnának. Továbbá folyamatosan gyorsulnának, nem pedig lassulnának.
dec. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Kólauborkával ***** válasza:
86%
Szenzáció! Megépítették a 600. fénysebesség felett közlekedő űrhajót, Edison és Tesla közös gyermekének az eredménye volt!!4!!!44!
dec. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én első projektem az örökmozgó volt, csak aztán építettem meg a többletenergiás gépemet. Szépen működget, de nem mondom el senkinek, nehogy megöljenek. Jelenleg a 20 ezres villanyszámlámat nullázza.
dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik szép lassan. Ha más nem azért még vannak intézmények ahol ezt kezelni tudják. Bácsik és nénik fehér köppenybe öltözve.
dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor azt te építeni is fogod egy darabig még, aztán majd megunod te is.

Amúgy egyrészt, ez nem "szerintem" kérdés, hisz egyértelmű, hogy nem fog mozgásban maradni a kereked. Másrészt - éppen ezért - ez nem tudományos kérdés, örökmozgók legfeljebb az ezotériában (~képzeletben) működnek, a tudományban nem.

dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
anonimnak : Ami azt illeti igazad van , nem helyes örökmozgásról beszélni, mert félrevezető, csak többletenergia termelésről beszéljünk. Úgy látom Emmy Noether számodra nem az a zseni matematikus, akinek Einstein látta így az energiamegmaradási törvényt általános érvényűvé kiterjesztve axiómának tekinted. Nem vagy egyedül Alvin Hudson könyvéből idézek "Bár az energiamegmaradás törvényét axiómának mondtuk ki, oly erősen hisszük, hogy igaz.................Hinni a vallásban kell!!
dec. 4. 23:48
 10/20 A kérdező kommentje:

anonimnak:Látnoki képesség, írói véna!Orffyreus kerekét tanulmányozd, ne a videókat,választ kapsz a kérdéseidra. Értem a célzást a fehérruhás bácsival,

axióma számodra is az energia mindig megmarad, ha esik, ha fúj a szél, ezért nem számít neked, hogy szimetriával vagy pontról-pontra más dinamikájú tulajdonságokkal bír a rendszer mint Orffyreus kerekében.Az örvényes, idő és sebességfüggő erőtereket sem árt tanulmányoznod.

dec. 6. 09:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!