Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha apám haját örököltem, de...

Ha apám haját örököltem, de az anyai nagyapám nem volt kopasz, akkor én sem leszek kopasz?

Figyelt kérdés

dec. 7. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem egyszerü a genetika, másrészt egyáltalán nem biztos, hogy "apád haja" az ö apjától van
dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderul kesobb
dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát megritkult a hajam rgy pontom
dec. 7. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Majd kiderul kesobb"

így van.

a felmenőim körében sokan hamar kopaszodtak és nekem is elindult felfelé a homlokom középsuli végén. azt hittem rövidesen tekegolyó lesz a fejemből, de csak annyi változott 15 év leforgása alatt, hogy 2-3 centivel magasabbra került a hajzat alsó széle. szóval nem lehet ezt előre tudni.

dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hajad EGY PONTON ritkul, az nem genetikai dolog, inkább börbetegség
dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy milyen tipusú hajat örököltél, nem lehet tudni, mégha olyan is, mint apádé, ö két szülötöl, négy nagyszülötöl, nyolc dédszülötöl örökölt tulajdonságokat, amik szépen keverednek, te meg az anyai ágról is ugyanennyi lehetöséget kaptál, azaz csak három generációra visszamenve is 16 különbözö helyröl kaptál géneket.
dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál, és androgén alopéciat diagnosztizált
dec. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!