Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ezek a kutatások hol vannak?

Ezek a kutatások hol vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pszichiáterhez akarok menni, és akit találtam, ahhoz az van a neve mellé írva, hogy "adjunktus", (és pszichoterapeuta). Úgy tudom ez azt jelenti, hogy tanít is valahol. De mivel magánorvos nem tudom erre hol és mikor van ideje, de végülis nem tudom milyen gyakran rendel, majd most fogok csak menni először. Ha felvilágosítanátok a fogalmakról azt is megköszönöm.:D

De a fő kérdésem az lenne, hogy mivel adjunktus, akkor elvileg Phd-ja is van, de nem tudom a neten megkeresni a publikációját? Nagyon kíváncsi lennék, mit kutat/ kutatott, de akárhova írom a nevét, abszolút semmit sem találni róla (az elérhetőségen kívül, de semmi tudományosat). Nincs valami portál ezeknek a kutatásoknak, vagy ilyesmi?

Köszi előre is!



dec. 27. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Inkább kerüld el messzire az ilyen alakokat, és tanulmányozd a CCHR oktatófilmjeit!


(Egyetemet végeztem természettudományos szakon. Voltam már verbálisan betámadva pszichiáter által, de időben elmenekültem.)

dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értelmes választ szeretnék. Csak mert te egy dilettáns idiótát fogtál ki, nem minden pszichiáter egy barom. És emiatt nem is kellett volna elzárkóznod. Köszi!
dec. 27. 21:12
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Az ország egyik legbefolyásosabb pszichiáteréről volt szó. Ezeket az "elmeszakértőket" erősen kontraszelektálják azok, akik a fegyveres testületek felett is hatalommal bírnak.


Ezek nem "dilettáns idióták", hanem veszélyes ragadozók. Nagyon is jól tudják, hogy hogyan zúzzák le látszólag legitim módszerekkel az átlagembereket profi módon!

dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Mojjo ***** válasza:
74%

Egy pszichiáter az egy orvos.

Meg tudod itt találni a nevét?

[link]

dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Az idióta válaszolóval ne foglalkozz, láthatóan komoly agybaja van.


Az egyáltalán nem biztos, söt nem is gyakori, hogy kivülálló speciális kutatásokhoz hozzáférhet, szóval nem valószínü, hogy találsz valamit erröl.

dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy túl sok összeesküvéselméletes dokut nézel-e, vagy súlyos paranoid zavarod van, de tetszik.:DD Ha véletlenül a nevadai 51-es körzetben rendel, akkor meggondolom, hogy talán mégsem kéne alávetnem magam ilyen fegyveres testületi elmehatalomnak!
dec. 27. 21:33
 7/16 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes válaszokat!:)
dec. 27. 21:33
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező - te akarod a pszichiátria áldásait élvezni, akkor csak hát rajta - én kérek elnézést, mert fel akartam nyitni a szemed!


(Nem vagyok semmilyen hívő. Szcientológus sem vagyok. Én szigorúan tudományos módszerrel kutatom a társadalmi problémákat és az azokat kiváltó "összeesküvés"-eket.)

dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Esetleg nézd meg itt:

[link]

Aztán itt van ez is:

[link]

Csak a "Nyilvános keresés"-en kívül jelszó nélkül ugye...

dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

P.S.

A pszichiáter nevét nem írhatom le ide, mert azonnal kimoderálnának. Megjegyzem még, hogy az eset nem Magyarországon, hanem a szomszéd magyarlakta vidéken történt.


A kérdéses pszichiáter folyékonyan beszél magyarul és nemrég egy TV riportban láttam szakérteni. Bár az eset 20 éve történt, de súlyos és életre szóló szociális és anyagi károk keletkeztek az életemben az említett pszichiáter rosszindulatú (magyarán szólva fasiszta) mivolta miatt.

dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!