Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a vers?

Szerintetek milyen ez a vers?

Figyelt kérdés

Azt mondtad más vagyok mint a többi, de mégis hagytál veszni. Azt mondtad értékes vagyok de még se küzdöttél értem, s ezért szomorú vagyok. A szememben értékes voltál, de ezek után értéktelenné váltál. De mégse tudok rád haragudni mert boldog perceket tudtál nekem okozni , megmosolyogtattál ezért most Istenre bízlak majd ő el rendezi kettőnk sorsát.


Szerző :Ismeretlen



febr. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

elrendezi


Olyan kis kedves közhelygyűjtemény amiket 40-50 éve még írogattak a lányok egymás emlékkönyveibe.

febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem vers.
febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

1. A szöveg nincs versformába rendezve.


2. A szövegből fölényeskedés és gúnyos megalázás érződik ki. Valakitől elvárták a küzdelmet - nem tudni, hogy jogosan vagy sem - utána közölve van, hogy csak "megmosolyogtatásra" volt jó az a bizonyos illető - szintén kérdéses, hogy milyen értelemben. A szemléltetett drámából tipikusan egy "hülye pics@" életszemlélet érződik ki.

febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Én komoly verselemzésként a következőket tudnám biztatólag publikálni:


Aztak*va!

febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vers.
febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na de mire gondolt a költő?
febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Még ha megpróbálom áttördelni vers szerűre, akkor sem jön ki ebből vers. Egyszerűen ez nem vers, hanem próza (de annak is gyenge). Ha picit ütemesebb lenne rap műfajban még talán el is menne, de ahhoz valami ritmika kéne bele, hogy el lehessen rappelni.
febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!