Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lesz vajon 3. Világháború? A...

Lesz vajon 3. Világháború? A gáz, meg a válság miatt? Vagy valami nagyobb baj?

Figyelt kérdés
-
2009. jan. 7. 22:35
 1/7 anonim válasza:
35%

Hát ha 3.világháború lesz az nem sokáig tart.

Egy két gombnyomás amivel elindulnak a megsemmisítő rakéták és csókolom...

Nem lesznek ilyen látványos offenzívák mint Rommel meg Montgomery is csinált például Afrikában, vagy Normanndiánál a második világháborúban.

2009. jan. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 3. világháború nem területekért, hanem a gazdasági és pénzügyi világhatalomért folyik. Már ma is. terrorizmus elleni harcnak csúfolva
2009. jan. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy bizony. ahogy előttem szóló írta. ajánlom mindenkinek a luganoi tanulmányt. én nem mernék rá mérget venni, hogy fiktív történet.
2009. jan. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már sz első előtt is sok világháború volt (Dzsingisz Kán, Róma, Napóleon), nem hinném, hogy befejeződik a sor. Csak a hadviselés változik. De nem hinném, hogy olyan ostobák, hogy egy világháborúnál teljesen kiirtják a másikat. A helyén maradó sivatag nem sokat ér...

Amit az előző kommentelők írtak a terrorizmusról: én emögött inkább a modern diktatúrákat látom. Lásd pl. az amerikai ellenőrzéseket vagy az angol törvényt, mely szerint bírósági végzés nélkül is be lehet törni állami szerveknek akárki gépére...

2009. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
azthiszem Einstein mondta, hogy "nem tudom mivel vívják majd meg a harmadik világháborút, de a negyediket biztosan kövekkel és botokkal"
2009. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a folyamatosan növekvő igényünk az energiára szerintem nem elégíthető a végtelenségig. Hogy mi lesz, ha esetleg valami fontos cucc (olaj, urán) elfogy akkor mi lesz, tehát hogy bevalljuk-e hogy máshogy kéne berendezkednünk, vagy inkább ami kicsi van még a szomszédban, azt elvesszük? ÚGy tűnik, hogy inkább a második, hisz most is a Észak elveszi Déltől, illetve országon belül is meg van a magunk harmadik világa, meg a luxus körülmények között élő elit. S hogy az alul lévőkkel újra el lehet-e hitetni majd , hogy nem a saját gazdagjaikat kell megenni, hanem egy másik országot letámadni, mert azok a csúnyák? Ez is reálisnak tűnik, bár én nem vagyok történész.
2009. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Hello!


biztos hogy lesz,de szerintem nem pusztítanak el mindent mert annak mi értelme lenne.Amilyen helyzet van most a világban a gazdasági válság,terrorizmus,stb...,ahogy régen megmondták lehet hogy most is igaz lesz hogy a történelem ismétli önmagát.A 2. vh. is a gazdasági világválság után 6 ével tört ki,de szerintem most nem lesz ennyi idő.

2009. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!