Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Rajzolja meg az egyhurkos...

Rajzolja meg az egyhurkos szabályozási kör egyszerűsített blokkvázlatát, és adja meg a felnyitott hurok átviteli függvényt, valamint definiálja szabályozási kör típusszámát. Ezt hogy kell megoldani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először megrajzolod az egyhurkos szabályozási kör egyszerűsített blokkvázlatát, aztán megadod a felnyitott hurok átviteli függvényt, majd a végén definiálod a szabályozási kör típusszámát.
2010. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

épp az hogy nem tudom hogy kell csinálnom

fogadtam az egyik ismerösömmel hogy bármit megtudok oldani de nem gondoltam hogy iylet mond:(

2010. dec. 4. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig ezt csak úgy lehet, ahogy az első leírta. Vagy fel tudod rajzolni, vagy nem. Nem megoldani kell, hanem tudni. Régen még tudtam, de sajnos már nem tudnám elmondani.
2010. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb nem fogadsz ilyen butaságra. Már hogy a fenében tudnál bármit megoldani? Ki vagy te? Einstein reinkarnációja? :D
2010. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez műszaki egyetemi téma, folyamatszabályozás. Mérnökök tanulnak ilyet.

Ha van villamosmérnök ismerősöd, kérdezd meg tőle.

Ha nincs, akkor megpróbálhatom elmagyarázni, de nem lesz túl egyszerű. Hány éves vagy, hol tanulsz?

2010. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

16 éves és közgazdász leszeK:)

köszönöm már sikerült megcsinálnom:)

2010. dec. 5. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!