Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kreatin mire jó? Gyúrok is...

Kreatin mire jó? Gyúrok is mellette csak valamit szedni kellene. Kreatin az jó ha gyúrok hogy hamarabb legyen nagyobb látszata? Vagy mit ajánlatok ami olcsó is és jó?

Figyelt kérdés
Kreatin mire jó? gyúrok is mellette csak valamit szedni kellene... kreatin az jó ha gyúrok hogy hamarabb legyen nagyobb látszata? Vagy mit ajánlatok ami olcsó is és jó?
2010. dec. 14. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

A kreatin egy szerves sav. kb. 200 gramm marhahús tartalmaz 1 grammot. Az emberi szervezetben is van, elsősorban az izmokban, és az emberi szervezet tudja is szintetizálni magának. Nem doppingszer, nem szteroid, semmi ilyen káros hatása nincsen.


Én szedtem egy ideig. Naponta 1-2 szemet, ami 1-2 grammnak felelt meg. Ennek hatására kb. 15%-ot javult az erőm. Akkoriban a 85 kg fekvenyomás volt kb. a maximumom és hamarosan a 100 kg-ba is bele tudtam nyomni. Az izmaim kicsit nagyobbnak látszottak, én meg 2 kg-ot híztam. Szerintem elsősorban vizet vettek fel az izmaim, ez okozta a gyarapodást. A kitartóképességem ellenben alig javult, arra nem jó.


Viszont, a dolog hátulütője, hogy amikor elfogyott a szer, kb. 6 hét alatt visszaestem ugyanarra a szintre, ahonnan elindultam. Ezért szerintem nem éri meg ezeket a vacakokat használni. Én már nem szedek még ilyesmit sem.


Régebben még fehérjeport is próbáltam. Hozott kb. 5%-ot, talán kicsit tartósabb volt a hatása mint a kreatinnak. Aztán vettem egy diszperzitesvödörnyit. Erre ennek semmi hatása nem volt. Gyanúm, hogy felhígították. Úgyhogy ilyet sem veszek többé.

2010. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval kreatin is addig tartott míg szedted utánan teljesen visszaestél...

olyan lenne jó ami kicsit feldob mikor gyúrok.... hogy többet tudjak és gyúrás után meg olyan kéne amiből úgymond "tud táplálkozni az izmom hogy nőjön"

2010. dec. 14. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Közvetlen gyúrás előtt egy kis cukor tud feldobni: egy-két tabletta szőlőcukor, egy kis csoki, vagy mézes dió. Csak aztán ügyelj, hogy le is dolgozd, mert különben nem fog látszani az izom a háj alatt :)


Utána meg egyél vacsorára egy kis csirkemellet, vagy igyál mellé tejet, joghurtot. Abban sok a fehérje, ami az izom építéshez kell. Estére sok szénhidrátot már ne egyél, mert az is beépül zsír formájában.


Csodákat, két nap alatti átváltozást azonban ne várjál. A jó alakért, erőnlétért meg kell dolgozni.


A "csodaszereket" nagyon nem ajánlom. Lehet, hogy úgy néznél ki tőle mint egy hegyomlás, de aztán agresszív leszel, a hátad közepén meg az orrodból is szőr nő majd, elgyengülnek a csontjaid, túlterhelődnek az ízületeid és végül olyan leszel, mint egy pályája végén levő biztonsági őr az élelmiszerboltban. És mindemellett a nepperek egy csomó pénzt lenyúlnak rólad.

2010. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez bizony mind hülyeség amit leírtak! Látszik, hogy semmi közük a témához. Ilyenkor jobb lenne ha semmit sem írnátok, ahelyett, hogy mindenféle kitalált baromsággal hülyítitek az embert!
2014. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!