Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mitől látszik egyes embereknek...

Mitől látszik egyes embereknek a felső fogsoruk, míg másoknak az alsó, beszéd közben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Genetika?
2011. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vicces. Úgy gondoltam h azon túl, mivel ez 2 külön csoport, jól megfigyelhető h valakinek lefelé mozog a szája miközben beszél és csak az alsó látszik, másoknak (többségnek) a felső.
2011. jan. 1. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt már én is figyeltem, és próbáltam rájönni, mi az oka ennek. szerintem is genetika.

viszont irtózom az olyan emberektől, akiknek nevetés közben annyira felhúzódik a felső ajka, hogy kilátszik az ínye is.

szoktam a mimikát és az arc ráncait is figyelni. érdekes, de az arcok ráncai miatt van, aki szimpatikus, és van, aki nem.

2011. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a lófogú embereket nem bírom :D Reklámokban látni hatalmas felső fogakkal rendelkező embereket, akiknek az alsó fogai nevetségesen kicsit.. azok szörnyűek :D
2011. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!