Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi történik egy elemmel ha...

Mi történik egy elemmel ha tűzbe dobom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg felrobbanhat, gyakorlatilag csak annyi történik, hogy a hőtágulás miatt az elem belseje kipukkad, a benne lévő anyagok kifolynak és elégnek.
2011. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki kazánba dobja akkor az is felrobbanhat?
2011. jan. 11. 14:42
 3/7 anonim válasza:
Úgy tudom, felrobban. Legalább is ez van ráírva. Tele van környezetre (emberre, tehát rád is) káros anyagokkal.
2011. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hentes Árpi válasza:
70%

többféle reakció játszódhat le:

a, megidézed az egyik szereplő szellemét a maúnika showból

b, meghajlítod a tér-idő kontinumot, és instant 2012 lesz

c, az elem a tűzben lesz

2011. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor 7 évesen eltudtam már olvasni akkor direkt bedobtam, hogy mi lesz vele.. :D Annyi történt, hogy kifolyt belőle minden és elégett. Nem robbant fel.
2011. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a ciki, ha kipukkan, és az arcodra meg a szemedre fröcsköl egy rakat tűzforró vegyi anyag. Jó szórakozást!
2011. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap beledobtam eggyet a parázsba csak poénból mert énis aszthittem h. majd szépen kifolyik azt cső de az az igazság h. nagyonbeszartam mikor az összes parázs 10m es körzetben szétterült. Először azt néztem meg h. megvan e mind2-szemem a hangja is felért egy petárdával szal nah azé durva volt.
2011. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!