Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Bika a csillagjegyem, ha jól...

Bika a csillagjegyem, ha jól számoltam, Ikrek az aszcendensem ( 1980. 04.25-én 6.10 perckor születtem Székesfehérváron ). Mik azok a tulajdonságok, amik az Ikrek tulajdonságai közül jellemzőek lehetnek rám?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 19:17
 1/8 A kérdező kommentje:

Szeretném, ha szakképzett asztrológus válaszolna.

A választ előre is köszi.

2009. jan. 31. 19:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

(nem vagyok szakképzett asztrológus,de valamennyit tudok ezekről a dolgokról,mert engem is érdekel).Az ikrekre a jó beszédkészség jellemző,mozgékonyság,intellektualizmus,kettősség,szeretágazó érdeklődés,jártasság a művészetekben,tapintatosság,különcség,lobbanékonyság,remek üzleti érzék,siker a szerelmeben,futó kalandok.(könyvből néztem)

egyébként itt pontosabb válaszokat is kaphatsz:www.asztronet.hu,www,horoszkop.hu és hasonló oldalak

2009. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy egy szakképzett asztrológus itt ingyen fogja neked osztani az észt?

Na, EZ egy tipikus bika-dolog.

2009. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pont az ilyenek miatt írtam ki, hogy lehetőleg bennfentesek válaszoljanak.

A szakképzett asztrológus alatt az is értendő, kedvesem, hogy aki Táltos iskolát járt, vagy Okj-s képzést végzett, az is hozzá tud szagolni a dolgokhoz.

Másoktól is várok természetesen válaszokat ( építő jellegűeket! ), de pont az ilyen sügéragyúak miatt írom ki, lehetőleg ki írjon ( sajnálom, hogy nem lehet törölni a kérdést, mert azóta már felvillanyosított valaki.Ingyen!)

2009. febr. 1. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hello, itt sügéragy:)

Csak tudod, azért bosszantóak az ilyen kiegészítésű kérdések, mert ez az oldal pont arról szól, hogy NEM SZAKKÉPZETT emberek adnak más, szintén nem szakképzett embereknek tanácsokat.

Most mondjam azt, h bár sem okj-s, sem másmilyen papírom nincs az asztrológiáról, uszkve mégis kb 10 éve foglalkozom a dologgal, de az ilyen lesügérezőknek ez nem jó...

Csak még egyszer: EZ nem az az oldal.

2009. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Megjött sügéragy 2. Az asztrológiának nincs értelme. Nem attól függenek valakinek a tulajdonságai, hogy melyik csillagjegy alatt születik. Gondolj már bele!
2009. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha valakit megbántottam, elnézését kérem ( igaz, akinek nem inge...),csak valahol szörnyű, hogy alapból kóklerek írogatnak vissza ( de ez még a kisebbik baj ), de hogy még szemtelenek is, szóval ez az elképesztő.

Ez lehet, hogy nem "az az oldal" ( nem, ez a dühöngő oldal ), de pont az itt feltett kérdésem kapcsán léptem kapcsolatba olyan emberrel, aki tudott is értelmes választ adni.Mert ezek a kérdések nem csak az unatkozó embereknél jelennek meg, akik kimondottan azért vannak itt, hogy "Ma beszólok Neked - ha már segíteni nem tudok", hanem más, értelmes embereknél is, akik hozzá tudnak szagolni a témához és privátban megkeresik az embert, nem az oldal hasábjait használják arra, hogy melegebb éghajlatra küldjenek...

2009. febr. 9. 08:57
 8/8 anonim válasza:
100%

:D nagyon jót mulattam az írásaitokon, ezt a "sügéragy" beszólást még nem hallottam, de nagyon jó. :D


egyébként nem értem a kérdést, bika vagy és ikrek a párod, vagy a hozzád illő partner?


ez esetben nekem ikrek a volt párom és nem igazán jövünk ki egymással, mert nem kaptam meg tőle azt érzelmileg és testileg amire vágyom.

2009. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!