Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a fenét jelent ez?

Mi a fenét jelent ez?

Figyelt kérdés
Gondolom ilyen sniley lehet ez is,...például ismerem ezt ---> :) (mosoly) ismerem ezt---> =) (életteli mosoly) ismerem ezt -----> :D (nevetés) ismerem ezt----> :S (összezavarodott,hülye savanyú mimika) ismerem ezt----> :P (bókos,huncut smiley) na de itt jön a lényeg ez mi?------> :$ ??? mi ez ? ez is összezavarodott savanyú mimika? mert nagyon hasonlítanak.... van sok ilyen válasz hogy köszönöm és ez van mellette ---> :$ de erre is nagyon hasonlít---> :S ugyan azt jelenti??
2011. jan. 13. 21:38
1 2
 11/15 Sz1u ***** válasza:

Nahhh, már megérte lefolytatnunk ezt a magasröptű beszélgetést: legalább azt már megtanultad, hogy nem "sniley", hanem "smiley" (én pedig az "egyéként" tényleg elhibáztam, mint ahogy a "szájlit" is). De a "szmájli" az épp úgy elfogadott írásmód, mint a pl.: a "fájlt". Tehát nem kötelező "smiley"-nak, vagy "file"-nak írnod...


A trágár beszédről meg tényleg leszokhatnál! Persze az is igaz, hogy szereztél az erőlködéseddel egy-két mosolyra fakasztó pillanatot...

2011. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért linkeltem be a videót, mert a kérdésed is ugyanolyan komoly.
2011. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én is mosolyogtam,amikor meg baszhtam anyud ,apud hátán =))
2011. jan. 24. 00:34
 14/15 anonim válasza:
Tényleg nem ártana egy nyelvtantanár..:)
2011. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Anyud jó nyelv tanár volt amikor ,rájött nem szabad fogazni,csak a nyelvével masszírozta végig a farkamat erőteljesen amikor cumizott mint az atom. :)
2011. aug. 2. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!