Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan mesét,...

Valaki tud olyan mesét, aminek a tanulsága ez? (lent)

Figyelt kérdés

Annyit ért hozzá,mint hajdú a harangöntéshez

vagy

Jobban esik a falat,ha többen esznek

vagy

Olyan okos,mint a tavalyi kos

vagy

Ha nem szóltál volna,bölcs maradtál volna

vagy

Bár nincs ideje,mégis megtette


2011. jan. 30. 15:50
 1/6 titak ***** válasza:

Nézd át La Fontaine meséit


például itt:

[link]

2011. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fogjuk megírni a leckéd, hiába is szeretnéd.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

Itt már felvázoltam neked, hogy hogy állhatnál neki. Eleinte csak azt kérted, hogy valaki elindítson, ezt megadtam neked. De persze ez nem volt elég, egyből írjam is meg neked. Hát nem fogom. Ülj le szépen és gondolkodj egy kicsit. Ennyi idő alatt már simán megcsinálhattad volna.

(Ha nem te tetted fel ezt a kérdést, akkor bocs, és kiindulási alapként javaslom az előző kérdésben leírtakat.)

2011. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát annyit írtál,hogy válasszak ki egy közmondást és nézzem meg a jenetését..hát evvel nem lettem sokkal okosabb,mert még mindig nem tudom,hogy hogy kezdjem el,és nem is erre válaszoltál...
2011. jan. 30. 21:04
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy te nyomozol utánam?O:
2011. jan. 30. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nyomozok, csak több témakört nézek.

De most komolyan: nem gondolod, hogy egyszerűbb úgy történetet kitalálni, ha tudod, hogy miről van benne szó? Azt a leckét valószínűleg azért adták fel neked, hogy megtanuld a jelentését ezeknek a szólásoknak. Ehhez utána kell nézni először.

2011. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
besz*rok.
2011. jan. 31. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!