Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hiszel a szellemidézésben?

Hiszel a szellemidézésben?

Figyelt kérdés
Már többször voltam szellemidézésen(háromlábú asztalka válaszolt a kérdéseimre) és a 95%-a bejött.Neked vannak tapasztalataid?
2009. febr. 7. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hugom által hiszek ebben. Én még nem mertem bevállalni, de ő sok érdekes történetet elmesélt már.Személyes élményeket...félelmetes dolgok ezek, nem szeretném bevonzani.
2009. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Én nem hiszek az ilyenekben.
2009. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én hiszek mert (sajnos) már éltem át szellemidézést. soha többet nem csinálnám.
2009. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én néha szoktam szellemet idézni. Úgy 10 éve csinálom viszonylagos rendszerességgel; semmi különös nincs benne.

Az az asztalos dolog meg kamu. Nekem elhiheted. Szellemek úgy nem kommunikálnak.

2009. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy kamu.Miért gondolod?

Vad idegen nőhöz mentem el,akinek le van védve a háza,meg miegymás,ami ezzel jár.

Honnan tudott leírni KONKRÉT dolgokat,amit CSAK ÉN tudok?

(nevek,dátumok,stb....)

2009. febr. 9. 12:38
 6/7 Xmes ***** válasza:
80%
Abban igen, hogy létezik iyen, abban is, hogy vannak akik el is hiszik, hogy tényleg működik, de abban nem, hogy ezek a "szellem idézések" valóban működnek. Szerintem csak kamu és szemfényvesztés, szándékos csalás az egész.
2009. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
80%
Én teljes mértékben hiszek benne! A településemen van egy férfi, akinek mondtuk, hogy szellemet akarunk idézni, de azt mondta, hogy meg ne próbáljuk. Ő már idézett szellemet még a katonaságon a társaival, és Hitlert idézték meg. Mondták, hogy szálljon bele abba a személybe, akit mondtak, és a személy különös módon elkezdett önkívületi állapotba esni és meghalt...:-s És ez 1000%-ig igaz!
2009. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!