Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki hallott már a poszthipnotik...

Ki hallott már a poszthipnotikus sugallmazásról?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A sok emberi zombirabszolgát csinálok a népből filmeknek a tudományos alapja!
2011. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallani már hallottam róla... :-)
2011. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zombirabszolgát csak abból lehetne így készíteni, aki nem kezdene el ellenkezni a sugallattal.

A hipnotizált egyén emlékszik a sugallatra, ha csak azt nem mondják neki, hogy felejtse el.

Ezeket tudom róla.

2011. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az álomban sugallt dolgokat az illető ébren végrehajtja, én csak ennyit tudok róla. viszont érdekes hipnózisnak bizonyul.
2011. febr. 4. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Hipnózisban, nem álomban sugallt dolgokról tudok.

Álomban sugalmazással is lehet némi statisztikailag alig kimutatható hatást elérni, de nem túl drámai az eredmény.

A hipnózis viszont olyan dolog, ami messzemenően a hipnotizált ember kontrollja alatt áll olyan szempontból, hogy ha nem hagyja magát, akkor nem működik, ill. nem is mindenkit lehet egyáltalán hipnotizálni. De ha valakit lehet, és hagyja magát, akkor valóban fog csinálni a hipnózis után olyan dolgokat, amikre utasították, anélkül, hogy tudná, miért csinálja. Esetleg kitalál valami "kamu" indokot.

2011. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!