Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek Létezik Macro...

1Roberto1 kérdése:

Szerintetek Létezik Macro Világ ÉS Mikro Világ? Vagy netán végtelen a rendszer?

Figyelt kérdés

Én úgy vélem hogy minden anyagnak álnia kell valamiböl mint pl a tárgyak atombol az atom protonbol meg neutronbol

és a protonon és neutronon belül pedig a quark nem tudom hogy irják kuark inkább atomon belüli leg kisebb anyag amit még hát elméleti.

Szóval minden anyagnak álnia kell valamiböl vagy végtelenségig megy ez az egész?:) durva lenne vazeg


2011. febr. 23. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A szuper-húr elmélet szerint a legkisebb elemi részecskéket rezgésben lévő energia-húrok hozzák létre. Ezen húrok rezgés számától függ hogy milyen részecskét alkotnak.

Azaz a körülöttünk lévő összes atomot ezek az energia-húrok alkotják, létrehozva az univerzumot.

2011. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy bizonyos ponton megáll azért, főleg ha lezárnánk "végre". Digo válasza elég jó elméletet takar, csak kérdés mi az ami rezegtet?! :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem semmi válasz :D hallottam a hur elméletröl érdekes
2011. febr. 25. 19:09
 4/6 anonim válasza:
Szerintem van mikro és makro világ is. Gondolj bele, van egy atomunk és az egy egész univerzum....és a mi univerzumunk is csak egy aprócska atom egy másik világban. Ez a végtelenségig lépcsőzetesen megy tovább....
2014. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Viktor.K válasza:
Lehet a mi galaxisunk egy másik univerzum mikroszkópikus alkotóeleme. És mi élőlények vagyunk a húrok akik rezegtetnek. Nem kizárt ez sem
2017. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jó, hogy más is gondolkodik ilyenekről. Szerintem a tömegünk határozza meg az időérzékelésünket is, így ha mi is csak egy apró alkotóeleme vagyunk egy végtelenül ismétlödő univerzumnak, akkor a mi évmilliárdjaink talán csak egy másodpercig tört részéig tartanak egy nagyobb univerzumban.
2020. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!