Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy lehet fényt csinálni...

Hogy lehet fényt csinálni anyagból?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kemény kérdést teszek most fel..

Hogyan lehet anyagból fényt vagy elektromosságot csinálni?? És akkor abból vissza??

A sehogy válasz nem érdekel,, Olyan nincs ,hogy sehogy!

Gondolkozzatok. Minden megoldás érdekel!

A teleportáció logikáján gondolkodok.. Állítólag Nikola Tesla meg tudta csinálni. És amit ő kitalált az mind működik mai napig, és nem a bazi nagy lemezjátszóra gondolok hanem a ,villanymotorra ,távirányítóra ,haarp rendszerre ,áram vezeték nélkül,, és még sok dolog amit most vesznek elő a japánok.


2011. márc. 5. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Felesleges olyanon gondolkodni, ami nem lehetséges.

Inkább igyál még egyet, és fogd rá a nyuszira :P


maci

2011. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valakinek tuti ötlete van, akkor nem fogja megirni neked, hanem szabadalmaztatja es az ö feltalalasa lesz, nem gondolod?

Na jo, kis segitseg: jo erösen rakoncentralsz az allagara, profi szinten lemesz alfaba, elkepzeled, ahogy a szilard anyag egyre folyekonyabba valik, majd egyre kisebb, szinte legnemü reszecskekre, aminek vegül mar nincs is allaga, csak szine, es kesz is. :)

Akar agykontrollal siman megcsinalhato, ez most komoly. Csak hit, vagy, elvaras kell hozza.

5.

2011. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
...meg némi hallucinogén szer
2011. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Á.. Kik vagytok?!..

Na jó nem fárasztom magam. Úgyis tudjuk ,hogy lapos a föld meg csak a madarak repülhetnek ember sose!! Minek kezdek én gondolkodni??? -Nézzétek inkább a vadangyalt abból nem lehet baj...

2011. márc. 9. 19:45
 15/16 anonim ***** válasza:

Vadangyal? gagyi... no mindegy. Én meg azt javaslom, mielőtt ilyen érdekes, át nem gondolt téziseket találgatsz ki, hogy olvass kicsit. Fizikát, matematikát, és úgy alapvetően a természettudományt. Talán akkor majd más problémákon fogsz agyalni :P


maci

2011. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jókat ,mosolyogtam miközben elolvastam a hozzaszolasaidat. :)

Hihetetlen, de még mindig abból indulsz ki ,hogy nem lehet!!! Sorra kapod a jobbnal jobb ötleteket, es nem ezt olvasod ki a valaszokbol, hanem ketelkedsz bennük???

Miert nem gondolkodsz?

Na jó nem fárasztjuk magunkat... Nézd inkább tovabb csak azt a vadangyalt abból nem lehet baj... :)

2011. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!