Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Fekete Nap Jelkép jelentése?

A Fekete Nap Jelkép jelentése?

Figyelt kérdés

Arra lennék Kíváncsi hogy a Black Sun Jelkép Valahol akármelyik országban be van e tiltva vagy szabadon használható ... ÉS esetleg Ha használnám a Jelképet egy általam meghatározott jelentés Tartalommal széleskörűen megtehetem e úgy hogy nem lesznek belőle fölösleges bonyodalmak

?

[link]


2011. márc. 31. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
utánanéztem egy kicsit az angol wikin és nem láttam olyat hogy tiltva lenne csak azt hogy a nácik, neonácik használták.
2011. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Neofolk válasza:
80%

A Fekete nap az élet ciklusának a jelképe. Prométheusz ellopta az istenektől a tüzet, hogy azt az embereknek adja, Zeusz azzal büntette meg, hogy leláncoltatta és a Sas a húsából lakmározott. Nem vette el a halhatatlanságát, ezt minden nap át kellett élnie.


Nem számít a szándék és a cselekedet. A jó és a rossz folyamatosan jelen van. Ádám és Éva történeténél ugyanez a helyzet. A szabadság és ártatlanság elveszett mindörökre. Helyét felváltotta a kapzsiság, az irigység, a gyűlölet. Isten háta mögött vagyunk. Csak Isten rendelkezhet az életünkről és ő szakíthatja meg ezt a ciklust.


A Fekete Napnak nincs negatív jelentése. A ciklus örök, az élet körforgása megbonthatatlan.


/Dead can Dance- Fekete Nap/ /Magnum Opus Nigredo/

2012. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!