Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van valami hasonló anyag ami...

Van valami hasonló anyag ami olyasmi mint egy gyergya?

Figyelt kérdés
Mini hőlégballont akarok csinálni.Azt nem tudom hogy milyen éghető anyagot tegyek bele.A neten úgy láttam hogy gyertyát raknak bele.De gondolom hogy ez túl nehéz.Valami könnyeb,és ugyanolyan (vagy nagyob) lángon éghető anyag kellene mint a gyertya.Az is elég ha kb. 2 percig ég.
2011. ápr. 2. 15:11
 1/2 Silber ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tudnál jobbat találni az otthon beszerezhető gyertyán kívül. Léteznek olyan anyagok amik nagyobb hőfelszabadulással járnak, valamint lassabban is égnek, de azok erősebb anyagok. Próbálkozhatsz esetleg kicsi teamécsessel ha kiveszed az alumínium tokból, és megpreparálod (lefaragsz a viaszból).
2011. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tudom már azzal próbálkoztam is.Fel is repült.De az hogy már elfogyott.Más gyergya meg nincs otthon csak ami vastagabb.Próbáltam már olyat is hogy öngxújtóval.:)

Azzal is jó,csak max. lángon hamar elfogy.

2011. ápr. 3. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!