Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az normális dolog, hogy...

Az normális dolog, hogy Moszkvában ilyen meleg van?

Figyelt kérdés

Még május sincs, de már most 15-18 fok körül vannak a hőmérsékletek. Mennyire tudható be ez a globális felmelegedésnek?


És, hogy hiteles legyen a dolog, csináltam képet is: [link]


2011. ápr. 28. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyilván kialakult egy szélsőségesen meleg időszak. Meglátjuk tartós lesz-e. Majd ha 50-60 fok lesz, arra majd mondjuk hogy az már irreális. Szerintem nem tudható be a globális felmelegedésnek. Ahogy írtam, ez egy egyszerűen szélsőséges átmeneti időjárási helyzet, nem több.


maci

2011. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ez a globális felmelegedés! Moszkvában csak qrva hideg és nagy hó lehet. Ezt a baromságot! Ez olyan mint hogy Szibériában mindig hideg van. Tele lenne a tököm, ha volna a globális hívőkkel. Csak egy kicsit néznének utána a földtörténeti időszakok éghajlatának.
2011. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi van Kingácska sünit reggeliztél? :DDD
2011. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sünit csak már a csapból is ez a marhaság folyik. Olvastam még olyat is, hogy a földrengések is ettől vannak. Sőt a kőfaragók és a balett-táncosok is (Rejtő).
2011. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A földtörténeti korok éghajlatváltozásai több millió évenként váltakoztak. Most is egy felmelegedés felé tartunk, csak kicsit gyorsabban a kelleténél. Szóval a globális felmelegedés valós probléma. És talán azért ragozzák túl, mert ez korunk egyik legnagyobb problémája. Persze ez nem azt jelenti, hogy a kérdező kérdésére is ez a válasz.
2011. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor kedden 10 fokban fagyoskodtam Szombathelyen április végén, miért nem akkor jöttök a hülyeségeitekkel? Mindig elkaptok egy-egy magasabb értéket, azt "áá globális felmelegedés".
2011. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:48


És ez ki a fáradt kukit érdekli? A kérdésre válaszolj!

2011. ápr. 30. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!