Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol lehet 7. osztályos témazár...

Hol lehet 7. osztályos témazárót nézni a neten?

Figyelt kérdés
Már megnéztem mindenhol,de nem találok 7.osztályos témazáró dogát a neten.válaszokkal!ha valaki tud oylan oldalt az segítsen!előre is köszih:)
2011. máj. 1. 17:44
 1/7 anonim válasza:
2011. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
35%
nincs ilyen oldal. és tudod miért nincs? mert nem azért írsz témazárót, hogy megmutasd mennyire vagy jó puskázásban, hanem hogy megmutasd mit tudsz. úgyhogy kapd elő szépen a könyveidet és füzeteidet és kezdj el tanulni!
2011. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

amit az 1. linkelt ne nézzétek meg, mert még tele lesz vírussal a gépetek.


Amúgy a kérdésre válaszolva, nem hiszem h fenn van vhol, mert azt a boltokban is csak úgy lehet rendelni, h a suli rendeli, tanárok kapják meg, akik nem hiszem h feldobják a netre. Inkább tanulj és ne gépezz

2011. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah hát 20 anyagot nagyon könnyü megtanulni amikor egy hónapig nem is voltam suliba mert tüdő gyulladásom volt..és nem csak töriből kel tanulnom mert mindenből kel!És inkább megveszem a dogát vagy az osztálytársaimtol elkérem!De azért kösz:)
2011. máj. 2. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
én is voltam általános iskolás és én is hiányoztam 4 hetet egyfolyátban, főleg, hoghy kivétel nélkül minden évben tüdőgyulladásom volt. de az nem olyan borzasztó, attól otthon lehet tanulni, az iskolában úgy se figyelsz oda
2011. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah hát neked biztos nem olyan borzasztó de nekem igen..főleg azért mert a hetedik év vége beleszámít a továbbtanulásba.szoval.épp ezaz hogy a suliba könnyen megtanulom mert odafigyelek órán!itthol meg alig tudok koncentrálni mert valami mindig elveszi a figyelmememet!Jó töri tanárom van és szigoru,és pont az első padba ülök!szóval nem könnyü nem oda figyelni:)
2011. máj. 3. 17:06
 7/7 anonim válasza:
hát a betegségednek az utolsó hetében gyakorolhattál volna
2012. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!