Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Eventuszba felvettek! Szerinte...

Eventuszba felvettek! Szerintetek jóötlet, hogy facebookon csináljunk egy klubbot ahol azok lennének akik most mennek 9. be az eventusba, hogy megismerjük egymást?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gyűljetek össze és beszélgessetek.

Igen! Fizikailag egy helyen, élőszóban.

Vagy ez túl merész ötlet?...

2011. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
ha az egrire gondolsz,készülj fel lelkileg h rohadtul meg fogod bánni...az az iskola úgy borzalmas ahogy van..volt év h az igazgató azért cirkuszolt és nem akarta a végzősöket engedni érettségizni,mert rájött h a tanárok nem tanítottak semmit és nekik lesz a legsz*rabb az átlaguk...úgy volt h ott kell maradniuk még 1 évig,mert nem érettségizhetnek...a reklámra elég sok pénzt fordítanak,de az a suli belülről rohad..
2011. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
utolsó kommentelő, ez komoly?
2011. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

szerintem jó ötlet!

és amúgy tanárok is,diákok is (leendő 9.esek) is rendesek,más meg nem számít!:D jó barátokkal,haverokkal a legszarabb sulit is át lehet vészelni

2011. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
utolsó vagyok:tapasztalatbol mondom!az általánosom egy merő borzalom volt..
2011. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: 05-07 22:51 vagyok


igen,komoly...több csoporttársam is eventus-os volt,többek közt a párom is,olyanokat mesélnek,hogy borzalom...

2011. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
például?:o
2011. jún. 25. 14:47
 8/8 anonim válasza:
44%

hát nem olyan szar mint ahogy azt terjesztik...... minden diák azt a sulit szidja amibe jár/járt.

Vannak jó fej tanárok, és a diákok összetartóak nem úgy mint ahogy azt terjed hogy "elvont emo-sak meg hülyék" Normális gyerekek járnak oda !!!!!!

Viszont az igaz hogy az igazgató meg a felesége ja meg a nevelési igazgató azok biztos hogy elvontak és analfabéták !!!!!!!! Amugy bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam !!

2011. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!