Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Médiára filmet kellene csináln...

Médiára filmet kellene csinálnom, de nem jut eszembe semmi jó ötlet, segítenél?

Figyelt kérdés
Csak ilyen rövidebb fajta filmet kellene csinálnom 3-10 perceset,de egy jó ötletem sincs.Előre is köszönöm az ötleteket.
2011. máj. 15. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Doku vagy játékfilm?
2011. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mind1
2011. máj. 16. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:

- Ha kimész hajnalban (mikor alig pirkad még) pl. a Városmajorba (Maros u.-nál asszem), akkor felvehetsz egy rakás mókust a fákon. Én egyszer láttam, bár az később volt, nyár közepén.

- Lekaphatod a plaza-cicákat, meg az egész plaza jelenséget, bár odabent nem tudom, lehet-e forgatni. Talán kabát alól.

- Magánpincészetben eldumálni a borásszal, Tokaj/Eger környékén lehet keresgélni, állítólag barátságosak.

- A klasszikusok: hajléktalanok, kéregetők, utca embere okos/hülye megszólalások, ...

2011. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én valami olyasmit csinálnék, mint a Baraka című film. Bemutathatnád az emberek vagy a saját hétköznapjait. Filmezed, ahogy felkel és lenyugszik a nap, ahogy telik az idő, ahogy emberek járnak kelnek, mennek-jönnek a buszok stb. És felgyorsítod a filmet. Hasonlóan,mint ebben a klippben: http://www.youtube.com/watch?v=mnwSA3XV6o8
2011. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha ráér még egy kicsit, jövőre lesz a világvége. Na az tuti téma :)
2011. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, bocsi, de tuképpen "mi leszel, ha nagy leszel"?
2011. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!